مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 0
هفته جاری: 40690
ماه جاری: 57076
تاکنون: 16808493
 
رسول خدا صلوات اله عليه: پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد. كنزالفوائد، ص 184

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار دفتر بانوان  »  امضاي تفاهم‌‎نامه همکاري دفتر امور زنان استانداري همدان با پست
 • تفاهم‌نامه ايجاد و توسعه ظرفيت‌هاي همکاري‌ مشترک بين دفتر زنان و خانواده استانداري همدان و اداره‌کل پست استان به منظور حمايت از زنان فعال در کسب و کارهاي خرد و کوچک ارزش آفرين، امضا شد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، ربيعه عليمحمدي مديرکل دفتر زنان و خانواده استانداري همدان در آيين امضاي اين تفاهم نامه گفت: اين تفاهم نامه با رويکرد اتصال بازار فروش و توزيع محصولات توليدي زنان به شبکه پستي منعقد گرديد.
  عليمحمدي گفت: از رويکردهاي اين همکاري اتصال به سامانه بازار الکترونيک و توزيع محصولات خانگي زنان (کالا و خدمات) با استفاده از ظرفيت، فضا و امکانات تبليغاتي پست به منظور تشريح محصولات توليدي زنان است.
  وي افزود: معرفي زنان فعال و موفق در کسب و کارهاي خرد و مشاغل خانگي به پست براي اختصاص فضاي الکترونيکي (غرفه مجازي) در سامانه
   ebazar  به نشاني www.ebazar.post.ir  و ارائه نرم افزار مربوطه به منظور معرفي و فروش محصولات، کالا و خدمات آنان در اين سامانه از ديگر موارد همکاري پست با دفتر امور زنان و خانواده است که در اين تفاهم نامه بر آن تاکيد شد.
  گفتني است بر اساس آخرين آمارها، نيمي از جمعيت يک ميليون و
  700هزار نفري استان همدان را زنان تشکيل مي‌دهند. همچنين براساس اين آمار، جمعيت زنان سرپرست خانوار در استان همدان بيش از 32 هزار نفر است.


  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/06/04   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 77
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.