مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 0
هفته جاری: 40706
ماه جاری: 57092
تاکنون: 16808498
 
رسول خدا صلوات اله عليه: پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد. كنزالفوائد، ص 184

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار دفتر بانوان  »  ديدار و نشست کميته زنان و دفاع مقدس استان برگزار گرديد.
 • ديدار و نشست کميته زنان و دفاع مقدس استان روز يکشنبه ساعت 30 : 11 به رياست جناب آقاي مهندس شاهرخي استاندار محترم در سالن جلسات شهداي استانداري برگزار گرديد.
 • مهندس شاهرخي گفت نقش اساسي زنان در انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي و تداوم انقلاب ، نقشي بي بديل و ارزشمندي است که مصداق عيني دارد و  اظهار داشتند ما مفتخريم به فرهنگ ايثار و شهادت  و خانم دباغ آن بانوي ارزشمند و فعال انقلابي در سپاه ، و همچنين همراهي ايشان در فرانسه با امام خميني و سفير امام در روسيه را الگويي براي زنان دانستند.

  ايشان همچنين گفتند بايد روحيه مشارکت بانوان را در همدان ارتقاء دهيم ، فضاي اجتماعي، فرهنگي ، سياسي ، مذهبي و... را باز بگذاريم تا جامعه زنان بتوانند مديريت نمايند. و غرفه ويژه زنان در دفاع مقدس زده شود و از خاطرات و نقش زنان در قالب عکس و پوستر در اين غرفه ها استفاده گردد.

   

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/06/30   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 40
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.