مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 1194
هفته جاری: 14917
ماه جاری: 1194
تاکنون: 10621122
 
رسول خدا صلوات اله عليه: پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد. كنزالفوائد، ص 184

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار دفتر بانوان  »  برگزاري نشست کميته سلامت بانوان در فرمانداري شهرستان تويسرکان
 • برگزاري نشست کميته سلامت بانوان در فرمانداري شهرستان تويسرکان
 •  

  در اين جلسه که با حضور جمعي از بانوان شهرستان تويسرکان و به رياست فرماندار شهرستان و در راستاي حمايت از سلامت بانوان برگزار گرديد .

  حبيب موميوند فرماندار شهرستان تويسرکان در نشست کميته سلامت  بانوان در تويسرکان اظهار داشت: هم انديشي و تشريک مساعي در حوزه برنامه ريزي براي زنان به عنوان نيمي از جمعيت ضرورت دارد.

  وي تاکيد کرد: براي جلوگيري از آسيب هاي اجتماعي که گريبان گير جامعه امروزي است و پيشگيري از مسائل روحي زنان ، بايد تلاش شود تا برگزاري کارگاه هاي آموزشي و کلاس هاي مشاوره زمينه حضور پويا تر زنان در همه عرصه هاي اجتماعي فراهم شود.

   

  فرماندار تويسرکان تاکيد کرد: با توجه به صنعتي نبودن شهرستان تويسرکان ، مشکلات در زمينه اشتغال بانوان بيشتر از آقايان است و با توانمند سازي بانوان جوياي کار و ايجاد فرصت شغلي از طريق راه اندازي صندوق هاي اعتباري خرد مي توان زمينه مشارکت اين بخش از جامعه را در توسعه شهرستان ايجاد کرد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1396/05/18   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 307
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.