مهمانان حاضر در سایت: 10
امروز: 1227
هفته جاری: 14950
ماه جاری: 1227
تاکنون: 10621154
 
رسول خدا صلوات اله عليه: پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد. كنزالفوائد، ص 184

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار دفتر بانوان  »  بازديد مشاور استاندار و مدير کل امور بانوان و خانواده استانداري از سمن هاي فعال در حوزه زنان و خانواده
 • بازديد مشاور استاندار و مدير کل امور بانوان و خانواده استانداري از سمن هاي فعال در حوزه زنان و خانواده
 • همزمان با گراميداشت هفته دولت، سرکار خانم دکتر دوروزي مشاور محترم استاندار و مدير کل امور بانوان و خانواده استانداري به همراه معاون اداره کل ورزش و جوانان، رئيس و نايب رئيس سمن هاي استان، از انجمن خيريه پويندگان مهر، با مديريت خانم مصباحي و هم چنين کانون انصار الزهرا، با مديريت خانم چهره قاني، بازديد به عمل آوردند.

  سرکار خانم دکتر دوروزي در اين بازديد، علاوه بر ارائه ديدگاه ها، و اهميت خدمت به مردم، بر توجه بيشتر مسئولين سمن هاي مذکور به استفاده حداکثري از ظرفيت هاي موجود، اشتغال، کارآفريني و توانمند سازي بانوان و گروه هاي هدف آنها تاکيد نمودند.

  مسئولين سمن ها نيز ضمن ابراز خرسندي از توجه به اهميت فعاليت هاي مردمي آنها، به ارائه گزارش از فعاليت ها و بيان مشکلات و دغدغه‌هاي خود پرداختند.

  لازم به ذکر است؛ انجمن خيريه پويندگان مهر، حمايتهاي مادي و معنوي خود را براي تعدادي از نيازمندان واقعي استان که شامل زنان بد سرپرست، بي سرپرست، ايتام و... است را با استفاده از کمک هاي مردمي و خيرين، ارائه مي نمايد.کانون انصار الزهرا که در حاشيه شهر قرار گرفته است، نيز فعاليتهايي مانند فعاليتهاي  فرهنگي و مذهبي براي بانوان را، انجام مي دهد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1396/06/14   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 292
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.