مهمانان حاضر در سایت: 13
امروز: 1230
هفته جاری: 14953
ماه جاری: 1230
تاکنون: 10621157
 
رسول خدا صلوات اله عليه: پروردگارم هفت چيز را به من سفارش فرمود اخلاص در نهان و آشكار، گذشت از كسى كه به من ظلم نموده، بخشش به كسى كه مرا محروم كرده، رابطه با كسى كه با من قطع رابطه كرده، و سكوتم همراه با تفكّر و نگاهم براى عبرت باشد. كنزالفوائد، ص 184

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار دفتر بانوان  »  بازديد از شهرستان فامنين
 • بازديد از شهرستان فامنين
 • سرکار خانم دکتر دوروزي مشاور استاندار و مدير کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري به همراه معاون و کارشناسان دفتر در هفته دولت از فعاليت هاي حوزه بانوان شهرستان فامنين بازديد نمودند .

  در اين برنامه که با هماهنگي مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداري صورت گرفته بود  ابتدا از کانون فرهنگي ، اجتماعي بانوان بازديد نمودند اين کانون از سال 94 تأسيس و در خصوص برگزاري کلاس هاي آموزشي ،فرهنگي ،هنري و اجتماعي فعال مي باشد ايشان از نزديک در جريان مسائل و مشکلات کانون قرار گرفتند .

  سپس از بخش زنان و بلوک هاي جديد زايمان ( LDR )  بيمارستان امام حسن (ع ) شهرستان فامنين بازديد و در جريان روند فعاليت ها در اين بخش قرار گرفتند و توضيحاتي در خصوص سلامت مادر و کودک به پرسنل اين بخش ارائه نمودند .

  در ادامه  از کارگاه قالي بافي که به مديريت کار آفرين خانم با 300 بافنده در هشت روستا فعاليت دارند  بازديد نمودند .

   در پايان از کارگاه خياطي توليد لباس با مديريت کار آفرين خانم که با 10 نفر از زنان سرپرست خانوار مشغول به کار در کارگاه و 25 نفر در منزل فعاليت مي نمايند بازديد نمودند .

  در نهايت چالش ها و تنگناهاي موجود بررسي و مقرر گرديد موارد قابل رفع توسط مشاور فرماندار فامنين پيگيري و تا حد امکان بهبود وضعيت يابند.

   

   

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1396/06/14   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 280
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.