مهمانان حاضر در سایت: 6
امروز: 4888
هفته جاری: 37510
ماه جاری: 277872
تاکنون: 14613360
 
فجر انقلاب، دمیدن خورشید استقلال و آزادی و اسلام است. امام خمینی (ره)

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: راه اندازي خانه احزاب و برگزاري انتخابات احزاب همدان در چندروز آينده
 • نشست استاندار با دبيران احزاب استان همدان در روز يکشنبه 31/04/97 برگزار شد.
 • محمد ناصر نيکبخت استاندار همدان در نشست با احزاب استان همدان گفت : در چند روز آينده خانه احزاب استان همدان راه‌اندازي و همچنين انتخابات خانه احزاب استان برگزار مي شود.

  محمد ناصر نيکبخت گفت: احزاب و تشکل هاي حزبي حلقه واسطه مردم و دولت هستند و بايد سعي کنيم فرهنگ در جامعه گسترش يابد و امروز در جوامع پيشرفته شاهد نقش آفريني احزاب هستيم.

  استاندار همدان گفت: احزاب بايد سعي کنند خواسته ها و مطالبات مردم را پيگيري کنند و دولت تدبير و اميد بيشترين توجه را به احزاب و تشکل هاي مردمي دارد.

  مهندس نيکبخت اضافه کرد: امروز نياز کشور وحدت و همدلي است و بايد همه احزاب و گروه هاي سياسي در پيروي از فرامين رهبر انقلاب در جهت حل مشکلات کشور کمک کنند و دولت را همراهي کنند چون دولت خط مقدم مبارزه است ونيازمند کمک است.

   استاندار همدان گفت : دشمن به دنبال نابودي نظام است و چپ و راست در اين حوزه چندان معنا ندارد چون دشمن با کليت ايران اسلامي مخالفت دارد. مهندس نيکبخت اضافه کرد: فرمانداران هر شهرستان با احزاب و تشکل هاي مردمي ارتباط داشته باشند و احزاب سعي کنند منعکس کنند مشکلات مردم به مديران باشند و در خدمت رساني به مردم تلاش کنند.

  در پايان اين نشست احزاب استان مهمترين خواسته ها در حوزه مسائل و مشکلات روز جامعه، لزوم وحدت و همدلي دراستان را مطرح و همچنين درخصوص راه اندازي خانه احزاب بحث و بررسي و مطالبي عنوان کردند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/05/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 798
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.