مهمانان حاضر در سایت: 20
امروز: 4604
هفته جاری: 49390
ماه جاری: 64094
تاکنون: 15314662
 
فجر انقلاب، دمیدن خورشید استقلال و آزادی و اسلام است. امام خمینی (ره)

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  دبير ستاد انتخابات استان: صيانت از حقوق قانوني رأي دهنده و رأي گيرنده يکي از وظايف اصلي متوليان برگزاري انتخابات است.
 • مديرکل سياسي و انتخابات استانداري همدان گفت: با شروع ثبت نام از داوطلبان نمايندگي مجلس شوراي اسلامي، 83 روز حساس پيش روي متوليان برگزاري انتخابات سالم قرار دارد.
 • در آستانه شروع ثبت نام از داوطلبان نمايندگي يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي، معاونين سياسي فرمانداران، بخشداران، اعضاي ستاد انتخابات و اعضاي هيئت هاي بازرسي انتخابات گرد هم آمدند تا با مروري بر مجموعه قوانين ومقررات انتخابات مجلس، براي برگزاري اين رويداد حساس ملي بيشتر آماده شوند.

  در اين گردهمايي که پيش از ظهر امروز در سالن شهداي استانداري همدان برگزار شد، مديرکل سياسي، انتخابات و تقسيمات کشوري استانداري همدان با بيان اينکه از دهم آذرماه ثبت نام از داوطلبان نمايندگي يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي آغاز مي شود، افزود: فرمانداران، بخشداران و ساير عوامل اجرايي انتخابات، 83 روز حساس و مهم را پس از اين، در پيش رو خواهند داشت.

  ابوالقاسم الماسي با اشاره به اينکه 208 حوزه انتخابيه در کشور، ثبت نام از داوطلبان نمايندگي را انجام خواهند داد، خاطرنشان کرد: در استان همدان، 7 حوزه انتخابيه اصلي، ثبت نام از داوطلبان نمايندگي مجلس يازدهم را در دستور کار خواهند داشت.

  وي اجراي صحيح و دقيق قانون را شرط اصلي موفقيت در برگزاري انتخابات سالم دانست و خطاب به معاونين فرمانداران وبخشداران هشدار داد: در هيچ شرايطي، فعاليتي خارج از چارچوب قانوني از سوي هيچ يک از عوامل اجرايي انتخابات در استان همدان پذيرفته نيست.

  وي صيانت از حقوق قانوني رأي دهنده و رأي گيرنده را يکي از وظايف اصلي متوليان برگزاري انتخابات دانست و خطاب به حاضران افزود: وزارت کشور از طريق هيئت هاي اجرايي متولي حسن اجراي انتخابات است و به همين دليل لازم است تمام شرايط و بستر لازم براي بهره مندي آحاد جامعه از حق خود را در اين رخداد مهم سياسي فراهم نمايند.

  الماسي از معاونين فرمانداران خواست: فضاي سياسي شهرستان خود را رصد کرده و تحليل جامعي نسبت به تحرکات انتخاباتي داوطلبان احتمالي نمايندگي مجلس شوراي اسلامي داشته باشند تا ضمن توجه ويژه به تقويم زمان بندي برگزاري انتخابات، بتوانند پيش بيني هاي لازم را صورت دهند.

  در پايان اين نشست، مجموعه قوانين انتخابات مرور شد و حاضران سئوالات خود را پيرامون قوانين مصوب شده در باب انتخابات مجلس شوراي اسلامي مطرح کردند.

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/09/04   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 536
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.