مهمانان حاضر در سایت: 16
امروز: 34
هفته جاری: 34
ماه جاری: 176253
تاکنون: 15562736
 
فجر انقلاب، دمیدن خورشید استقلال و آزادی و اسلام است. امام خمینی (ره)

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون سياسي و امنيتي استاندار همدان خبر داد: در استان همدان بستر را براي برگزاري حماسه ملي انتخابات مساعد مي بينيم
 • اعضاي ستاد انتخابات استان همدان ، در کارگاه آموزشي يک روزه اي که به صورت ويدئوکنفرانس با حضور فرماندارن و مسئولان ستادهاي انتخابات شهرستان ها برگزار مي شد، شرکت کردند.
 • معاون سياسي و امنيتي استاندار همدان با حضور در اين کارگاه، ضمن گراميداشت سالروز تشکيل بسيج مستضعفين، داشتن روحيه بسيجي را شرط لازم براي موفقيت در پيمودن ادامه مسير انقلاب اسلامي دانست.

  مصطفي آزادبخت با بيان اينکه در استان همدان با نقش آفريني تک تک همکاران درگير در برگزاري انتخابات، بستر را براي اين حماسه ملي مساعد مي بينيم، ارائه آموزش هاي لازم درخصوص کار با سامانه جامع انتخابات را مقدمه اي ضروري براي برگزاري انتخابات سالم دانست و خاطرنشان کرد: مکانيزه شدن مراحل مختلف انتخابات و درج اطلاعات در سامانه جامع انتخابات وزارت کشور، گرچه منجر به تسريع در انتقال اطلاعات ميشود اما ظرافت ها و پيچيدگي هايي هم دارد که احاطه بر آنها، برگزاري چنين دوره هاي آموزشي را ميطلبد.

  مديرکل سياسي و انتخابات استانداري همدان نيز در اين کارگاه آموزشي با تقدير از فرمانداران بخاطر حضور در اين کارگاه مجازي در کنار کارشناسان آي تي فرمانداري هاي تابعه، افزود: همين پاي کار بودن فرمانداران و پيش بيني موارد لازم، رمز موفقيت در انجام وظايف محوله تا انتخابات خواهد بود. 

  لازم به ذکر است به گفته دبير ستاد انتخابات استان همدان، سامانه جامع انتخابات وزارت کشور، 25 فرآيند موردنياز از ابتدا تا انتهاي انتخابات را پوشش مي دهد که بر اين اساس، آشنايي و تسلط کامل اعضاي ستاد انتخابات در استان متشکل از فرمانداران، بخشداران و ساير اعضا بر اين سامانه لازم و ضروري است.

  در همين راستا ، مديرفناوري اطلاعات استانداري همدان در رأس تيمي متشکل از کارشناسان سياسي و انتخابات و کارشناسان فناوري اطلاعات بصورت ويدئوکنفرانس ميزبان اعضاي ستاد انتخابات در ده شهرستان استان همدان بود تا با مروري بر سامانه  جامع انتخابات، مراحل درج اطلاعات در اين سامانه از لحظه صدور دستور انتخابات تا ارسال صورتجلسه برگزاري انتخابات در شعب اخذ رأي به وزارت کشور را بصورت آزمايشي انجام دهند.

  محمدحسن ميرزايي با بيان اينکه زمان شروع انتخابات در استان همدان در انتخابات گذشته، از دقايق اوليه شروع رأي گيري بوده است ، ابراز اميدواري کرد: با تمهيدات انديشيده شده در انتخابات اسفند 98، اين زمان دقيقاً زمان شروع انتخابات يعني 8صبح خواهد شد.

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/09/07   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 324
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.