مهمانان حاضر در سایت: 126
امروز: 8951
هفته جاری: 67362
ماه جاری: 148473
تاکنون: 15937771
 
از گنج های بهشت؛ نیکی کردن و پنهان نمودن کار نیک و صبر بر مصیبت ها و نهان کردن گرفتاریهاست.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  دفترهماهنگي اموراقتصادي  »  معاون استاندار همدان: مديران سند توسعه اشتغال استان همدان را هر چه سريع‌تر عملياتي کنند
 • • معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار همدان با تاکيد بر تلاش براي ايجاد اشتغال گفت: مديران بايد سند توسعه اشتغال استان همدان را هر چه سريع‌تر عملياتي کنند.
 • به گزارش  مهر، ظاهر پور مجاهد در بازديد از واحدهاي توليدي، صنعتي و کشاورزي شهرستان بهار با اشاره به نامگذاري امسال به نام «رونق توليد» گفت: بايد واحدهاي تعطيل شده را احيا و از تمام ظرفيت‌هاي توليد استفاده کرد.

  معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار همدان بابيان اينکه واحدهاي داراي ظرفيت در اولويت استفاده از تسهيلات بانکي هستند، گفت: مديران دستگاه‌هايي اجرايي و کارشناسان استان بايد سند توسعه اشتغال را هر چه سريع‌تر عملياتي کنند چراکه ايجاد اشتغال جديد از ضروريات است.

  وي بابيان اينکه در بخش تسهيلات بخشي از سهميه ابلاغ شده و بخشي از تسهيلات پرداختي مربوط به سال 97است که تخصيص جديد به بانک‌هاي عامل اشتغال روستايي مي‌رسد، گفت: امسال تسهيلات خوبي پيش‌بيني شده که بايد متقاضيان از آن استفاده کنند و ما نيز بايد شرايط را فراهم کنيم تا سيستم بانکي سريع‌تر بتواند با دستگاه‌هاي اجرايي استان و مجريان طرح‌ها ارتباط برقرار کند.

  پور مجاهد با تاکيد بر استفاده از منابع کشور گفت: بايد ارتباطي با واحدهاي سرمايه گذاري بزرگ کشور در راستاي جذب سرمايه گذار در استان همدان داشته باشيم تا به رشد و توسعه دست يابيم.

  معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار همدان با يادآوري اينکه سيستم کارشناسي استان فعال شده تا به مشکلات موجود در کمترين زمان رسيدگي کند، گفت: رفع مشکلات در راستاي توسعه اشتغال اولويت است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/02/19   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 639
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.