مهمانان حاضر در سایت: 28
امروز: 417
هفته جاری: 417
ماه جاری: 334734
تاکنون: 13722709
 
از گنج های بهشت؛ نیکی کردن و پنهان نمودن کار نیک و صبر بر مصیبت ها و نهان کردن گرفتاریهاست.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  دفترهماهنگي اموراقتصادي  »  جلسه کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري استان همدان برگزار شد .
 • جلسه کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري استان روز پنجشنبه 19/02/1398 در حضور استاندار محترم و اعضاي کارگروه در محل سالن شهداي استانداري برگزار گرديد .
 • در اين جلسه ابتدا گزارشي از سند توسعه اشتغال سه ساله استان ارائه شد که در اين سند آمده است در هرسال به طور ميانگين در استان 50 هزار ميليارد ريال و در مجموع 150 هزار ميليارد ريال سرمايه گذاري پيش بيني گرديده بطوريکه در سه ساله 60 هزار شغل ايجاد و نرخ بيکاري استان در پايان برنامه به 7/1 درصد کاهش يابد .

  در ادامه عنوان گرديد در سال 97 مبلغ 2617 ميليارد تومان تسهيلات از منابع مختلف اعم از اشتغال روستايي، اشتغال فراگير، رونق توليد، صندوق توسعه ملي و منابع داخلي بانکها و غيره پرداخت شده است .

  در اين جلسه به تسهيلات بند الف تبصره 18 که اخيرا ابلاغ شده نيز اشاره شد ؛ که در بخش کشاورزي 252 ميليارد تومان و در بخش صنعت 500 ميليارد تومان به استان همدان اختصاص يافته است که اين تسهيلات ترکيبي از منابع صندوق توسعه ملي و منابع داخلي بانکها مي باشد و يارانه نيز در اين تسهيلات پيش بيني شده است. در ادامه گزارشي از تسهيلات اشتغال روستايي در بخش حمايتي توسط دستگاههاي ذيربط و همچنين گزارشي از نظارت انجام شده طرحهاي اشتغال روستايي ارائه گرديد . 

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/02/22   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 239
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.