مهمانان حاضر در سایت: 101
امروز: 530
هفته جاری: 530
ماه جاری: 334847
تاکنون: 13722801
 
از گنج های بهشت؛ نیکی کردن و پنهان نمودن کار نیک و صبر بر مصیبت ها و نهان کردن گرفتاریهاست.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  دفترهماهنگي اموراقتصادي  »  استاندار همدان: اجازه روزمرگي به هيچ مديري نمي دهيم.
 • • استاندار همدان گفت: هم اينک شرايط تحريم و جنگ اقتصادي را تجربه مي کنيم و اجاره روزمرگي به هيچ کدام از مديران استان نمي دهيم.
 • به گزارش ايرنا سيد سعيد شاهرخي عصر يکشنبه در جلسه اعضاي کارگروه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد استان همدان، افزود: برنامه محوري را به جد در دستور کار قرار داده ايم و اجازه روزمرگي به هيچ مديري نداده و روزانه عملکرد تمام مديران رصد مي شود.
  استاندار همدان به روساي دستگاه هاي اجرايي و بانکها هشدار داد که در شرايط جنگ اقتصادي کنوني نيازمند مديران شجاع و قانونمند هستيم و افراد خلاف اين شرايط در تيم مديريتي استان جايگاهي ندارند.
  وي با اشاره به مشکلات اقتصادي جامعه گفت: گره از گرفتاري هاي مردم تنها به دست مديراني با اين ويژگي ها گشوده مي شود.
  شاهرخي افزود: همدان از استان هاي پيشتاز کشور در شاخص هاي گوناگون است اما وضعيت موجود راضي کننده نيست و در شرايط تحريم بايد از تمام ظرفيت ها براي تحقق سياست هاي ابلاغي دولت تلاش کنيم.
  استاندار همدان تاکيد کرد: توجه به معيشت و اشتغال از اولويت هاي استان است و در اين راستا رونق بخشي واحدهاي توليدي، توسعه صنايع و جذب سرمايه گذاري هاي جديد را پيگيري ميکنيم.
  وي از اجراي سند عملياتي توسعه همدان به عنوان نقشه راه استان تا پايان برنامه ششم ياد کرد و گفت: اين سند سرلوحه برنامه ها و فعاليت هاي اين استان قرار گرفته است.
  شاهرخي خاطرنشان کرد: وضعيت بيش از سه هزار واحد توليدي و صنعتي همدان براي برنامه ريزي هاي کلان استان ارزيابي شده و براي به روز رساني و احياي واحدهاي تعطيل و نيمه تعطيل برنامه ريزي ويژه انجام مي شود.
  استاندار همدان يادآوري کرد: در ذيل سند توسعه استان سالانه 50 هزار ميليارد ريال سرمايه گذاري براي ايجاد اشتغال و تثبيت شغل هاي موجود صورت مي گيرد.
  وي با تاکيد بر رونق توليد و توسعه اشتغال استان به مديران توصيه کرد: زمان آزمون و خطا نيست و بايد به طور عملياتي و جدي براي نيل به اهداف استان تلاش کرد.
  شاهرخي همچنين خواستار توجه ويژه اعضاي کارگروه به مصوبات ستاد تسهيل و رفع موانع توليد شد و افزود: براي برداشتن سنگ و موانع پيش پاي توليدکنندگان از هيچ کوششي دريغ نکنيم.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/02/31   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 241
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.