مهمانان حاضر در سایت: 93
امروز: 516
هفته جاری: 516
ماه جاری: 334833
تاکنون: 13722789
 
از گنج های بهشت؛ نیکی کردن و پنهان نمودن کار نیک و صبر بر مصیبت ها و نهان کردن گرفتاریهاست.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  دفترهماهنگي اموراقتصادي  »  معاون امور اقتصادي وزير کشور: خسارتهاي سيل به واحدهاي توليدي برآورد شد.
 • • معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منطقه اي وزير کشور از برآورد خسارتهاي ناشي از سيل به واحدهاي توليدي و صنعتي کشور خبر داد و گفت: اين روند مراحل نهايي و تهيه پيش نويس براي ارائه تصميم گيري را مي گذراند.
 • به گزارش ايرنا بابک دين پرست يکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ايرنا و صدا و سيما اظهار داشت: هفته گذشته با کمک وزارتخانه هاي صنعت، معدن و تجارت، کشاورزي،
  تعاون، کار و رفاه اجتماعي و سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري موفق شديم پس از چندين جلسه تخصصي ميزان خسارت هاي وارده به واحدهاي توليدي و صنعتي را جمع آوري کنيم.
  وي احياي اشتغال و توليد در واحدهاي آسيب ديده و مساکن خسارت ديده را 2 برنامه مهم قرارگاه نوسازي و بازسازي مناطق سيلزده بيان و اضافه کرد: هفت کميته تخصصي در اين زمينه تشکيل و در حال فعاليت است.
  دين پرست با بيان اينکه نگاه وزير کشور به مباحث اقتصادي ويژه است خاطرنشان کرد: ستاد بازسازي و نوسازي مناطق سيلزده به رياست وزير کشور تشکيل شده و نتايج خوبي به دنبال دارد.
  معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منطقه اي وزير کشور يادآوري کرد: اولويت هاي رونق توليد در 20 بند تهيه و به استان ها براي برنامه ريزي و اجرا ابلاغ شده است.
  وي مهمترين اولويت وزارت کشور در زمينه اقتصادي را جلوگيري از تعطيلي واحدهاي توليدي، صنعتي و کشاورزي برشمرد و بازگشت واحدهايي که در سال هاي گذشته تعطيل شده اند به چرخه توليد را مهمترين وظيفه اين وزارتخانه در سالجاري اعلام کرد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/02/31   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 251
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.