مهمانان حاضر در سایت: 63
امروز: 463
هفته جاری: 463
ماه جاری: 334781
تاکنون: 13722747
 
از گنج های بهشت؛ نیکی کردن و پنهان نمودن کار نیک و صبر بر مصیبت ها و نهان کردن گرفتاریهاست.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  دفترهماهنگي اموراقتصادي  »  استاندار همدان: سند راهبردي استان براساس سياست هاي اقتصاد مقاومتي تدوين شده است
 • استاندار همدان گفت: سند راهبردي استان براساس سياست هاي اقتصاد مقاومتي تدوين شده است و برنامه ها را بايد با توجه به محدوديت منابع پيش برد.
 • به گزارش ايرنا سيد سعيد شاهرخي روز پنجشنبه در جلسه اعضاي ستاد اقتصاد مقاومتي استان همدان افزود: اين استان روي ريل توسعه قرار گرفته است و به دور از هرگونه شعار و آماري که قابل لمس نباشد، پيش مي‌رود.

  وي با بيان اينکه در شرايط سختي قرار داريم، اظهار داشت: شرايط همدلي و همکاري در همدان وجود دارد و کسي به حاشيه‌ها توجه نمي‌کند و همين موجب پيشرفت و توسعه خواهد شد.

  استاندار همدان ادامه داد: واگذاري طرح‌ها به بخش خصوصي جدي است و در اين بخش بايد کميت و کيفيت را مورد توجه قرار دارد.

  شاهرخي با بيان اينکه ??? طرح نيمه تمام در استان وجود دارد افزود: از اين تعداد ??? طرح قابل واگذاري است و بايد هرچه سريع‌تر به بخش خصوصي واگذار شود.

  وي با تاکيد بر اينکه براي اتمام اين طرح‌ها در قالب سند راهبردي استان بايد انقلابي کار کنيم افزود: بايد شبانه روزي کار کنيم و يک نهضت انقلابي براي شتاب دهي به روند اجرايي برنامه ها به راه بيفتد.

  استاندار همدان ادامه داد: براي اجراي سند راهبردي توسعه استان برنامه ريزي صورت گرفته و منابع تامين شده است و با تعيين طرح‌هاي شاخص در هر نقطه از استان، هر دستگاهي مکلف به اجراي اين طرح‌ها است.
  شاهرخي با تاکيد بر اينکه تعهدات ما براي سال ?? بايد عملياتي شود بيان کرد: مصمم به اجراي طرح‌ها و برنامه توسعه استان همدان هستيم و هيچ کوتاهي در اين زمينه پذيرفته نيست.
  وي اظهار داشت: ما به دنبال توسعه متوازن استان هستيم و براي اجراي اين طرح‌ها بايد از منابع بهترين استفاده را برده و آنها را صرف طرح‌هايي کنيم که بهترين خدمات را براي مردم به دنبال دارد.

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/03/11   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 235
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.