مهمانان حاضر در سایت: 12
امروز: 0
هفته جاری: 0
ماه جاری: 175910
تاکنون: 15562481
 
از گنج های بهشت؛ نیکی کردن و پنهان نمودن کار نیک و صبر بر مصیبت ها و نهان کردن گرفتاریهاست.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  دفترهماهنگي اموراقتصادي  »  معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار: از نظر ذخيره و تامين اقلام ضروري در استان، مشکلي نداريم
 • معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداردر کميسيون تنظيم بازار مطرح کرد; از نظر ذخيره و تامين اقلام ضروري در استان، مشکلي وجود ندارد
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان، ظاهر پورمجاهد در کميسيون تنظيم بازار استان ضمن اشاره به موجودي انبارهاي استان در باره اقلام ضروري، گفت: با کوشش و تلاش دستگاه‌هاي اجرايي از لحاظ ذخيره و تامين اقلام ضروري در استان، مشکلي وجود ندارد.

  وي با تاکيد بر انجام بازرسي‌هاي لازم تا پيش از سال جديد، گفت: بازرسي‌هاي مداوم و مستمر به منظور پيشگيري انجام شود تا شب عيد، مردم با مشکلي روبه‌رو نشوند.

  پورمجاهد در ادامه از توجه ويژه دستگاه‌هاي اجرايي و بازرسان به مردم پرداخت و در اين راستا گفت: بازرس‌هاي  ويژه تنظيم بازار هرکجا متوجه شدند که در حق مردم اجحاف مي‌شود، کوتاهي نکرده و با جديت ورود کنند.

  وي افزود: از انجمن‌هاي مردم‌نهاد و فرمانداري‌ها بازرس افتخاري انتخاب و از آن‌ها در کنترل و هدايت بازار استفاده شود.

  معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار به ضرورت رعايت ابلاغيه‌هاي صادر شده پرداخت و گفت: نهادهاي دولتي و ديگر دستگاه‌هاي دست‌اندر کار تلاش کنند تا چارچوب‌هايي که در قالب ابلاغيه صادر مي‌شود، کاملا رعايت شوند.

  پورمجاهد اولويت بازرس‌ها را اقشار اسيب‌پذير دانست و گفت: گروه‌هاي کارشناسي، براي توزيع اقلام سهميه‌اي معيشتي، اقشار آسيب‌پذير را در اولويت قرار دهند

  وي افزود: نظرات گروه‌هاي کارشناسي را با اطمينان تقويت و تصميمات آن‌ها را در دستور کار  لحاظ مي‌کنيم‌.

  رئيس کميسيون تنظيم بازار استان، رتبه استان در زمينه نرخ تورم را اميدوار کننده دانست و گفت: استان همدان از لحاظ نرخ تورم نسبت به استان‌هاي ديگر در سطح کشور، در وضعيت بسيار مطلوبي قرار دارد.

  لازم به ذکر است که در اين نشست "پويش بدون قيمت نخريم" مورد استقبال اعضاي حاضر در  کميسيون تنظيم بازار استان همدان قرار گرفت و  تصويب شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/10/12   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 82
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.