مهمانان حاضر در سایت: 60
امروز: 460
هفته جاری: 460
ماه جاری: 334777
تاکنون: 13722744
 
امام رضا(ع) می فرماید.به خداوند خوشگمان باش،زیرا هر که به خدا خوشگمان است؛خدا با همان گمانی که به خدا دارد با اوست.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  گروه بازرسي  »  بازديد هيات عالي بازرسي استانداري از شهرستان ملاير
 • رئيس هيات عالي بازرسي استانداري همدان گفت: طبق تاکيد سيد سعيد شاهرخي، استاندار محترم همدان، تمامي فرمانداري ها، بخشداري ها، شهرداري ها و دهياري هاي استان مورد بازرسي قرار مي گيرند و ملاير مقصد نخست اين راهبرد انتخاب شده است
 •  

  احسان شهابي، رئيس هيات عالي بازرسي استانداري همدان در بازديد از فرمانداري ويژه ملاير تاکيد کرد: در اين بازديدها به دنبال مچ گيري در دستگاه هاي اجرايي استان نيستيم.
  وي اضافه کرد: در اين بازديدها تقويت نقاط مثبت و کاهش نقاط ضعف در فرمانداريها، شهرداريها، بخشداريها و دهياري هاي استان هدف گذاري شده است.
  شهابي با تاکيد بر اجراي سند راهبردي توسعه سه ساله استان تاکيد کرد: اين سند مي تواند يک الگو و نقشه راه براي ديگر استان هاي کشور باشد.
  رييس هيات عالي بازرسي استانداري همدان، صيانت از حقوق شهروندي در نظام اداري و ارتقاء شاخص هاي سلامت اداري را 2 اولويت مهم در اين بازرسي ها عنوان کرد و افزود: نظارت بيشتري بايد در دستگاه هاي خدمات رسان وجود داشته و اين بازرسي ها بايد مستمر باشد.
  شهابي خاطرنشان کرد: در سالي که از سوي رهبر معظم انقلاب به نام «رونق توليد» نامگذاري شده است، به طور قطع تلاش و همدلي تمامي مديران مي تواند در کنار هم نقش آفريني کند و به سمت عملياتي شدن اين شعار پيش برويم.
  شايان ذکر است هيات عالي بازرسي استانداري در سفر يک روزه به شهرستان ملاير در بدو ورود پس از اداي احترام به مقام شامخ شهدا در محل يادمان شهداي گمنام، طي ديداري با امام جمعه ملاير، ضمن تاکيد بر همدلي و هم افزايي ارکان نظام در شهرستان، خواستار ايجاد وحدت و افزايش سرمايه اجتماعي با استفاده از تريبون هاي نماز جمعه و جماعات شد.

   

  سپس اعضاي هيات از فرمانداري و شهرداري ملاير، بخشداري سامن و دهياري روستاهاي حسين آباد ناظم و آورزمان بازديد و در نشست هاي جداگانه مسائل و مشکلات مراکز ياد شده مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/02/28   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 189
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.