مهمانان حاضر در سایت: 5
امروز: 8720
هفته جاری: 8720
ماه جاری: 343037
تاکنون: 13730249
 
امام رضا(ع) می فرماید.به خداوند خوشگمان باش،زیرا هر که به خدا خوشگمان است؛خدا با همان گمانی که به خدا دارد با اوست.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  گروه بازرسي  »  جلسه رابطين بازرسي
 • برگزاري اولين جلسه رابطين بازرسي دستگاه هاي اجرايي استان در سال 1398 با حضور مدير کل دفتر بازرسي، مديريت عملکرد و امور حقوقي استانداري همدان
 • اولين جلسه رابطين بازرسي دستگاه هاي اجرايي استان در سال 1398 روز دوشنبه 98/2/16 در محل سالن اجتماعات شهداي استانداري برگزار گرديد. در اين جلسه مدير کل دفتر بازرسي استانداري همدان با اشاره به حساسيت موضوع امر بازرسي و نظارت در دستگاه هاي اجرايي در راستاي تامين حقوق شهروندي مردم و ارتقاء نظام سلامت اداري، رصد وقايع و اتفاقات و نحوه عملکرد پرسنل دستگاه به منظور پيشگيري از وقوع اشکال در عملکرد و تحقق استراتژي هاي کلان کشور و استان بالاخص در بحث معيشت، توليد، امنيت و آرامش جامعه در سازندگي بيش از پيش و وجود تحرک در جاي جاي استان و همچنين استخراج مستمر و موثر نقاط قوت و ضعف در تنظيم و هماهنگي با اين دفتر بسيار مهم برشمرده و بر تلاش مضاعف بازرسين تاکيد نمود.

  شهابي با تصريح بر اينکه نحوه نظارت و بازرسي بايد در تمامي سطوح و گستره استاني انجام پذيرد اظهار داشت از کوچکترين مسائل بازرسي نبايد غافل بود.

  وي با بيان ضرورت استفاده از برش استاني برنامه دستگاه هاي اجرايي بر اساس سند راهبردي توسعه استان در سه ساله آينده گفت:بازرسان دستگاه هاي اجرايي نسبت به بهره گيري از اين سند در کنترل عملکرد دستگاه هاي خود اقدامات لازم را معمول نمايند.

  مدير کل دفتر بازرسي همچنين با بيان برخي شاخص هاي کنترلي در حوزه تکريم ارباب رجوع و نيز ارتقاء سلامت اداري، بيان مصاديق جلوگيري از موضوع تبعيض، اجراي منصفانه قوانين، حفظ حريم خصوصي افراد و ايجاد شرايط دسترسي آسان به قوانين و مقررات اجرايي را ضروري دانست.

  در ادامه اين جلسه، اعضاي حاضر به بيان نقطه نظرات و طرح برخي مسائل اقدام نمودند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/02/28   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 199
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.