مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 8716
هفته جاری: 8716
ماه جاری: 343033
تاکنون: 13730245
 
امام رضا(ع) می فرماید.به خداوند خوشگمان باش،زیرا هر که به خدا خوشگمان است؛خدا با همان گمانی که به خدا دارد با اوست.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  گروه بازرسي  »  سامد کانال ارتباطي مردم با دولت
 • "سامانه ارتباطات مردمي دولت، ساده ترين و سريعترين راه ارتباطي مردم با مسؤولين است"
 • مدير کل دفتر بازرسي، مديريت عملکرد و امور حقوقي استانداري همدان با اشاره به فلسفه سامانه ارتباطات مردمي دولت (سامد) گفت: اين سامانه ساده ترين و سريعترين راه ارتباطي مردم با مسؤولين است.

  احسان شهابي افزود: مردم عزيز استان مي توانند، با شماره گيري عدد سه رقمي (111) با اين سامانه تماس گرفته و درخواست ، شکايت يا پيشنهاد خود را ثبت نمايند و پس از ثبت درخواست يا شکايت آنان ازطريق پيامک،کد رهگيري 12 رقمي به شماره همراه آنان ارسال مي گردد.

  وي اظهار داشت: پس از ارسال کد رهگيري، فرد مي تواند حداکثر ظرف مدت 30 روز از طريق تماس با (111) و ارائه کد رهگيري نتيجه درخواست خود را پيگيري نمايد.

  مدير کل دفتر بازرسي استانداري با بيان استقبال خوب مردم از اين سامانه در سطح استان، به ارائه آمار درخواست هاي ثبت شده پرداخت و گفت: در بازه زماني سه ماهه بهمن و اسفند 97 و فروردين 98 بالغ بر 575 درخواست از کانالهاي مختلف ارتباطي از جمله : تماس با (111)، مراجعه حضوري، ارسال پستي و سفر شهرستاني استاندار در سامانه سامد ثبت گرديده است. که از اين تعداد 17 مورد شکايت و قريب 560 مورد درخواست بوده است.

  شهابي بيشترين تعداد درخواست را با 213 مورد مربوط به شهرستان همدان و کمترين تعداد درخواست را با 7 مورد مربوط به شهرستان فامنين ذکر کرد.

  مدير کل دفتر بازرسي استانداري تعداد تماسهاي پاسخ داده شده از طريق شماره (111) را در سه ماهه مذکور 2975 مورد اعلام کرد و افزود از اين تعداد 1569 مورد در زمينه درخواست هاي مرتبط بوده است.

  وي در پايان به حضور مسؤولين استان از جمله استاندار، معاونين استاندار، مديران کل ستادي استانداري، مديران کل دستگاههاي اجرايي، فرمانداران و شهرداران در مرکز سامد بصورت هفتگي  و در طول سال خبر داد و اضافه کرد: زمان حضور مسؤولين در مرکز سامد علاوه بر ارسال پيامک به گروههاي هدف از طريق زير نويس صدا و سيما نيز اطلاع رساني مي گردد.

  تصاویر در سایز اصلی
     
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/02/28   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 194
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.