تایید  نظرسنجی درج نشده است. نتيجه
IP شما: 3.233.215.231
7 اسفند 1398 
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  قرارگاه اقتصادمقاومتي استان  »  دبير قرارگاه اقتصاد مقاومتي استان: به دنبال نهاد سازي نيستيم
 • مشاور استاندار و دبير قرارگاه اقتصاد مقاومتي استان با تاکيد بر پرهيز از موازي کاري گفت: در قرارگاه اقتصاد مقاومتي استان ، به دنبال نهاد سازي جديد براي عمل به اقتصاد مقاومتي نيستيم.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، خسرو سامري روز سه شنبه 17 فروردين ماه دراولين  جلسه کميته فرعي قرارگاه اقتصاد مقاومتي استان، افزود: در اقتصاد مقاومتي مي خواهيم برنامه هاي کشور را به سمتي سوق دهيم که از تاثير تکانه ها بر اقتصاد پيشگيري کند .

  دبير قرارگاه اقتصاد مقاومتي استان با بيان اينکه مواردي براي پيگيري و طرح از سوي استاندار در سطح ملي براي تسهيل بيشتر حرکت به سمت اقتصاد مقاومتي احصا شده است، تصريح کرد: از جمله مواردي که همواره بر آن تاکيد داريم ، ساماندهي قوانين و حذف مقررات مخل با اقتصاد مقاومتي است.

  سامري اظهار داشت: 4 کميته علمي و فناوري ، عمراني و انرژي، اقتصادي و فرهنگي و گفتمان سازي ذيل قرارگاه اقتصاد مقاومتي استان ، پيشنهاد مي شود تا اين کميته ها پس از تشکيل اولين جلسه ظرف يک هفته و آشنايي با شرح وظايف و ارائه گزارش نهايي در قرارگاه اقتصاد مقاومتي استان تصويب شده و با ابلاغ، کار رسمي خود را آغاز کنند.

  وي بيان داشت: کميته ها پس از دريافت ابلاغ ، علاوه بر آسيب شناسي مسائل مرتبط با کميته، راهکارهاي علمي و عملياتي را براي اجرا پيشنهاد خواهند داد.

  در اين جلسه، اعضا درباره ترکيب و شرح وظايف کميته ها بحث و بررسي و ديدگاههاي خود را درباره اقتصاد مقاومتي مطرح کردند.

   
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1395/01/18   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1638
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.