مهمانان حاضر در سایت: 32
امروز: 9804
هفته جاری: 22520
ماه جاری: 34516
تاکنون: 13459844
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
 
22 بهمن هر سال، روز ارج نهادن به عزت و شرافت ملی‌ و روز تجسم و تجمیع اراده های سه نسل در مسیر نیل به مقاصد بزرگ است (مقام معظم رهبری)

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار  »  برگزاري کارگروه فرهنگي، آموزشي و اجتماعي پدافند غيرعامل استان همدان
 • برگزاري کارگروه فرهنگي، آموزشي و اجتماعي پدافند غيرعامل استان همدان
 • جلسه کارگروه فرهنگي، آموزشي و اجتماعي پدافند غيرعامل استان به رياست آقاي پورداوود مدير کل آموزش و پرورش استان همدان در روز سه شنبه مورخ 31/ 2/ 98 برگزار شد. در اين جلسه ضمن تشريح وظايف و عملکرد مراکز ذي صلاح کارگروه فرهنگي، برنامه هاي راهبردي و عملياتي سال جاري نيز تبيين گرديد.

  پورداوود ضمن تاکيد بر نقش و اهميت پدافند غيرعامل به خصوص در بخش فرهنگسازي در جهت ارتقاي سطح آگاهي جامعه و کاهش آسيب پذيري ها خاطر نشان کرد: با توجه به تهديدات و آسيب هاي مختلفي که دشمن در صدد ايجاد و زمينه سازي آن است با کمک دستگاه هاي مختلف اجرايي مي توان اقدامات موثرتري در اين زمينه انجام داد. وي در ادامه اضافه کرد در مدارس استان علاوه بر آموزش سرفصل هاي تبيين شده در طول سال به دنبال آموزش مهارت و شيوه هاي زندگي به دانش آموزان مي باشد.

   در ادامه آقاي ميرزايي کارشناس پدافند غيرعامل استانداري ضمن تأکيد بر تعامل بين دستگاه هاي اجرايي در برگزاري دوره هاي آموزشي تشريح کرد: برگزاري دوره هاي آموزشي عمومي و تخصصي در حوزه پدافند غيرعامل در دستگاه هاي اجرايي و مدارس و تأمين مدرس و هم چنين سناريو نويسي در مقابل تهديدات از اولويت هاي اداره کل پدافند غيرعامل در سال جاري مي باشد.  

  تصاویر در سایز اصلی
     
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/02/31   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 164
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.