رویدادها
 
اسفند
2
1398
 روزشمارواخبارانتخابات98

 
 
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  انتخابات  »  استاندار همدان : اجراي مُر قانون بهترين راه براي صيانت از حق‌الناس است
 • ستاد انتخابات استان همدان با حضور استاندار و حجه‌الاسلام و المسلمين مرادي رئيس هيئت نظارت بر انتخابات، در جمع اعضاي ستاد انتخابات، صدا و سيما و خبرنگاران استاني در محل استانداري همدان، به طور رسمي افتتاح شد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان سيد سعيد شاهرخي در اين مراسم ضمن اشاره به حساسيت تمام مراحل انتخابات در نظام جمهوري اسلامي، شعار اصلي انتخابات امسال برگرفته از اصالت و ضرورت انتخابات است  افزود: شعار امسال ستاد انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي، گام دوم انقلاب، بي‌طرفي، قانونمداري و مشارکت حداکثري است.

  وي تاکيد کرد: شعار اصلي ستاد انتخابات  با توجه ويژه به مُر قانون، دقت و مراقبت همه اصول در تمام مراحل انتخابات، محقق خواهد شد‌. تمام کوشش و تلاش ما نيز اين است که به بهترين نحو اين مسئوليت خطير را به اتمام برسانيم.

  شاهرخي همچنين به اهميت انتخابات پرداخت و گفت: مضمون اصلي فرموده مقام معظم رهبري در باره انتخابات،  حق‌الناس شمردن آن است‌.

  وي در ادامه گفت: ما بايد با فراهم کردن بستري براي حضور همه بازيگران انتخابات و ايجاد امنيت، از حق‌الناس به بهترين نحو صيانت خواهيم کرد.

  استاندار همدان، حضور حداکثري مردم در انتخابات را مهم قلمداد کرد و گفت: يکي از مهمترين مراحل انتخابات حضور حداکثري مردم است، که بازتاب‌هاي گسترده‌اي در سطح داخلي و همچنين خارجي به همراه خواهد داشت.

  شاهرخي گفت: حضور حداکثري مردم در انتخابات، فقط، در سايه ايجاد فضاي رقابتي، فرصت برابر همه گروه‌ها و جريان‌ها و همه سليقه‌ها و جريان‌هاي سياسي درون نظام محقق مي‌شود.

  استاندار عنوان کرد:اصولي که همه به آن اعتقاد داريم خط مشي، مسير و جهت گيري مسئولان در فرايند برگزاري انتخابات است و به دليل اهميتي که انتخابات و راي مردم در انتخاب نخبگان و تعيين مسير حرکت کشور دارد، اصالت و اهميت انتخابات و راي مردم در جمهوري اسلامي ايران مورد تاکيد است.

   

  تصاویر در سایز اصلی
       
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/09/10   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 554
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.