مهمانان حاضر در سایت: 10
امروز: 5129
هفته جاری: 27406
ماه جاری: 60818
تاکنون: 16697222
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  عمومي  »  دبير ستاد انتخابات استان همدان:ميزان مشارکت مردم مهمترين پشتوانه نظام و انقلاب است
 • دبير ستاد انتخابات استان در کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات گفت : ميزان مشارکت مردم مهمترين پشتوانه نظام و انقلاب است که در ادوار مختلف انتخابات مردم ثابت کرده اند که دل درگرو نظام و انقلاب دارند.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان ابوالقاسم الماسي در کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استان افزود : انتخابات سالم و امن و با مشارکت حداکثري و ظيفه همگاني است و ارتباط رسانه ها با کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات بصورت دوسويه و متقابل به سود جامعه و تاثير گذار در روند انتخابات است.

  ابوالقاسم الماسي با اشاره به اينکه به اين منظور با برنامه مدون و مشخص پيش خواهيم رفت تاکيد کرد: همه ما با يک هدف مشترک و به عنوان اتاق فکر در کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات حضور پيدا مي کنيم تا به هدف اصلي که مشارکت حداکثري آحاد مردم است برسيم.

  الماسي در ادامه افزود:  ميزان مشارکت مردم مهمترين پشتوانه نظام و انقلاب است که در ادوار مختلف انتخابات مردم ثابت کرده اند که دل درگرو نظام و انقلاب دارند.

  دبير ستاد انتخابات استان تاکيد کرد: صدا و سيما با رعايت اعتدال و بي طرفي و مطابق با سياست هاي نظام به انجام امور محوله مي پردازد.

  مدير کل دفتر سياسي و انتخابات استانداري همدان گفت: فرمانداران مجري اصلي انتخابات هستند و همانطور که ما از مردم مشارکت حداکثري را خواهانيم جامعه هم انتظار دارد اطلاعات جامع و صحيحي در اختيارشان قرار بگيرد.

  الماسي خاطر نشان کرد: هدف ما آگاه سازي وافزايش و بينش و دانش مردم براي تاثيري گذاري بيشتر در روند انتخابات است.

  در پايان افزود : مشارکت بالا، اطلاع رساني و شفاف سازي از مهمترين وظايف و هدف مشخص ماست.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/09/02   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 975
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.