مهمانان حاضر در سایت: 10
امروز: 5014
هفته جاری: 27291
ماه جاری: 60703
تاکنون: 16697159
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  عمومي  »  رئيس کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استان: در انتخابات از همه ظرفيت هاي رسانه اي استفاده مي کنيم
 • رئيس کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استان گفت:از همه ظرفيت هاي رسانه اي استان همدان براي افزايش مشارکت حداکثري در انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي و برگزاري انتخاباتي با شکوه و قانونمند استفاده خواهيم کرد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان فاطمه حبيبي در جلسه  کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استان همدان اظهار داشت:  بايد زمينه گفتگو را در جامعه فراهم کنيم و نقش کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استان بسيار حائز اهميت است.

  حبيبي افزود: آنچه وزارت کشور و استانداري مي‌تواند انجام دهد، تأکيد بر امانتداري و برگزاري انتخابات سالم و امن است.

  سرپرست اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان با اشاره به اينکه بايد در حوزه اطلاع رساني هر نوع تهديد را به فرصت تبديل کردخاطر نشان کرد :  موظف هستيم شرايط را به گونه‌اي فراهم کنيم که همه مجموعه هاي موثر در حوزه اطلاع رساني نقش موثر خود را ايفا نموده و در جهت آگاهي بخشي به مردم گام بردارند..

  حبيبي تصريح کرد: طبق اعلام معاونت سياسي وزارت کشور، خوشبختانه در  استان همدان با مسير رو به جلويي مواجه هستيم و بايد از ظرفيتهاي موجود استان استفاده نماييم.

  وي با تاکيد بر اينکه به انتخاب مردم بايد احترام بگذاريم و در ايجاد مجلس کارآمد کمک کنيم افزود:  فضاي مجازي ظرفيت‌هاي ايجابي زيادي داردکه بايد  از اين ظرفيتها استفاده کرد.

  حبيبي تاکيد کرد: ستاد انتخابات استان همدان فعاليت خود را  به موقع آغاز کرده و با حساسيت به کار خود ادامه مي‌دهد.

  وي با اشاره به اينکه در راستاي تحقق منشور گفتگوي سياسي که زيرشاخه سرمايه سياسي است تلاش شده است ارتباط گسترده‌اي با همه اقشار داشته باشيم خاطر نشان کرد:  در استان همدان خوشبختانه حاشيه و مسأله خاصي وجود ندارد و آمادگي لازم براي برگزاري انتخاباتي سالم و قانونمند وجود دارد.

  حبيبي گفت: برنامه ها و موضوعات حائز اهميت در حوزه تبليغات و اطلاع‌رساني، جهت‌گيري و استفاده از فضاي مجازي و شبکه‌هاي اجتماعي، ارتباط و هماهنگي با رسانه ملي و تمامي ظرفيتهاي رسانه‌اي بايد مدنظر دقيق کميته اطلاع‌رساني ستاد انتخابات استان باشد.

  وي در پايان افزود: با تشکيل ستاد انتخابات استان، قطعاً نقش و کارکرد کميته اطلاع‌رساني بعنوان پل دروني و بيروني مجموعه بسيار حائز اهميت است و هرآنچه فعاليت و اقدام صورت مي‌گيرد از کانال اين کميته پايش شده و منعکس مي‌گردد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/09/02   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1053
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.