مهمانان حاضر در سایت: 5
امروز: 5446
هفته جاری: 27723
ماه جاری: 61135
تاکنون: 16697343
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  عمومي  »  سرپرست اداره کل روابط عمومي استانداري همدان: دستگاه‌هاي برتر در امر اطلاع رساني، اعلام عمومي مي‌شوند
 • سرپرست اداره کل روابط عمومي استانداري همدان گفت: عملکرد دستگاه‌هاي اجرايي و فرمانداري‌ها در اجراي سند اطلاع‌رساني استان مورد بررسي قرار گرفته و دستگاه‌هاي برتر در اين حوزه اعلام عمومي خواهند شد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين‌الملل استانداري همدان، فاطمه حبيبي در جلسه شوراي اطلاع‌رساني استان افزود: در جلسات پيشين، اعضاي شوراي اطلاع رساني مصوباتي داشتند که اين مصوبات به اطلاع دستگاه‌هاي اجرايي قرار گرفت.

  وي با اشاره به عملکرد دستگاه‌هاي اجرايي، گفت: براي دستگاه‌هاي اجرايي که مصوبات شوراي اطلاع رساني را به نحو احسن انجام داده و در امر اطلاع رساني کوشا بوده‌اند، امتيازبندي خاصي در نظر گرفتيم.

  حبيبي افزود: با توجه به معيارهايي که براي ارزيابي‌ عملکرد دستگاه‌هاي اجرايي تعيين شده، دستگاه‌ها و فرمانداري‌هايي که در امر اطلاع رساني مصوبات و وظايف خود را به نحو احسن انجام داده‌اند، به صورت عمومي اعلام خواهيم کرد.

  سرپرست اداره کل روابط عمومي استانداري همدان مطرح کرد: شيوه کار به اين گونه است که هر دستگاه يا فرمانداري، در پايان هر ?ماه گزارشي از عملکرد خود در امر اطلاع رساني را مکتوب به دبيرخانه شوراي اطلاع رساني ارسال خواهد کرد؛ سپس با مشورت و هم‌فکري اعضا و رياست شوراي اطلاع رساني، پنج دستگاه و سه فرمانداري برتر در امر اطلاع رساني با توجه به معيارهاي تعريف شده، به اطلاع عمومي خواهند رسيد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/09/18   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 599
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.