مهمانان حاضر در سایت: 10
امروز: 5542
هفته جاری: 27819
ماه جاری: 61231
تاکنون: 16697393
 
خوش آمدید

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  عمومي  »  همدان،استان موفق غرب کشور درمديريت کرونا : شرايط خوب همدان ما را از ادامه مبارزه با کرونا غافل نکند...
 • اسدا... رباني مهر، مسئول کميته اطلاع رساني ستاد مديريت کرونا استان همدان گفت:شرايط خوب همدان ما را از ادامه مبارزه با کرونا غافل نکند.
 • تحليل روز

  همدان،استان موفق غرب کشور درمديريت کرونا :
  شرايط خوب همدان ما را از ادامه مبارزه با کرونا غافل نکند...


  به قلم
  رباني مهر
  مسئول کميته اطلاع رساني ستاد مديريت کرونا استان همدان


  در روزهاي پاياني سال قبل که ويروس کرونا همچون بحراني جدي کشور گشايي کرد و کشور به کشور و شهر به شهر همه را درگير خود کرد، در کشور عزيزمان ايران و در استان همدان ستاد ملي و در استان ستاد استاني، مبارزه، پيشگيري و کنترل کرونا شکل گرفت و در کل کشور ما شاهد يک موفقيت بزرگ در اين حوزه بوديم هر چند که به هر حال اين بحران بزرگ ضربات و زيانهاي بزرگ مالي و معنوي براي همه مردم داشته است که شايد آثار آن تا سالها در جامعه باشد اما وحدت و همدلي همه مجموعه هاي دولتي ، نظامي و مردمي باعث شد که شاهد موفقيت هاي بزرگي در برابر اين بحران جهاني باشيم که بسياري از کشورهاي قدرتمند در برابر آن خيلي راحت تسليم شدند، اما در ايران اسلامي اين موضوع کاملاً برعکس بود و اتفاقات خوبي در جهت مبارزه و کنترل اين ويروس رقم خورد.
  در استان همدان و در همان روزهاي اول ستاد استاني و کميته هاي تخصصي شکل گرفت و در چند ماه اخير استان همدان به هر حال عملکرد خوبي نسبت به بسياري از استانها داشته است و در حالي که تمام استانهاي غرب کشور و همسايه همدان، وضعيت قرمز دارند استان همدان وضعيت زرد و بعضي شهرستانها وضعيت سفيد دارند.
  در حالي که بعضي استانهاي همسايه آمار روزانه آنها بيش از 200نفر است در استان همدان اين آمار در بعضي روزها به 3 تا 5 نفر مي رسد که اين نشانه همراهي و همکاري خوب مردم با فرهنگ استان در کنار مديريت خوب ستاد کرونا در سطح استان و شهرستان و همکاري خوب همه مجموعه هاي دولتي، نظامي و مردمي بوده است.
  اما نکته مهم اين است که نبايد شرايط خوب استان همدان نسبت به استانهاي غرب و يا مرکز ما را از ادامه مبارزه با کرونا غافل کند و بايد ستادهاي استاني و شهرستاني ادامه کار را با قدرت و جديت بيشتري ادامه دهند و از همه مهمتر اينکه با آگاه سازي مردم، زمينه همکاري و مشارکت مردم را همچون ماههاي اول سال فراهم کنند تا از اين زمان مهم تاريخي در مبارزه و کنترل اين ويروس خطرناک به سلامتي و هزينه کمتر عبور کنيم.
  غفلت نکنيم کرونا ادامه دارد....
   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/04/02   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 106
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.