اخبار عمومي
1397/09/21
 • استاندار همدان در ديدار با احزاب استان: احزاب نقش مهمي در تقويت اعتماد عمومي دارند

  مهندس شاهرخي استاندار همدان در ادامه جلسه با گروه ها و تشکل هاي مختلف مردمي با احزاب اصلاح طلب و اصولگرا و حاميان مردمي رئيس جمهور جلسه داشته است.
 •  

  استاندار همدان در اين جلسه با اشاره به نقش تاثير گذار احزاب و تشکل ها در جامعه گفت: احزاب و تشکل ها نقش اساسي در تقويت اعتماد عمومي دارند و به خوبي مي توانند روابط بين حاکميت و مردم را تقويت کنند.

  مهندس شاهرخي گفت: استان همدان از احزاب قوي و ريشه دار برخوردار است و در جهت توسعه استان از همکاري و مشورت احزاب استفاده مي کنيم.

  وي اضافه کرد: همدان به خوبي در ريل توسعه قرار دارد و سعي مي کنيم با حفظ وحدت و همدلي در جهت توسعه استان گام هاي اساسي تر برداريم و از ظرفيت جوانان و بانوان کمک مي گيريم.

  استاندار همدان گفت: در همين مدت زمان کم گام هاي خوبي برداشته شده که يک نمونه آن جهاني شدن انگور و افتتاح راه آهن همدان است و براي توسعه استان برنامه هاي خوبي پيش بيني کرده ايم.

  مهندس شاهرخي گفت: اجازه حاشيه سازي نمي دهيم و تمام توان خود را براي خدمت به مردم به کار مي گيريم.

  استاندار همدان گفت: همدان ظرفيت هاي خوبي براي رسيدن به توسعه دارد و همه مجموعه ها براي ادامه اين مسير مي توانند تاثير گذار باشند.

  مهندس شاهرخي گفت: ارتباط با مردم و گروه هاي مختلف در اولويت است و ديدار هاي مردمي و نشست با گروه ها و تشکل ها در اولويت است و درگذشته هم همين شيوه را داشتم.

  استاندار همدان گفت: اهل مشورت هستم اما خودم تصميم نهايي را مي گيرم و البته در انتصابات تاکيد بر شايسته سالاري و اعتقاد به برنامه هاي دولت است.

  در اين جلسات دبيران احزاب نظرات و پيشنهادات خود را ارائه و بر همکاري با مدير ارشد استان در جهت توسعه استان اعلام آمادگي دارند.

  اداره کل روابط عمومي استانداري همدان