اخبار عمومي
1397/11/01
 • استاندار همدان: وزارت اطلاعات در مقابله با جنگ اقتصادي پيشگام است

  استاندار همدان گفت: وزارت اطلاعات و سربازان گمنام فعال در اين مجموعه در مقابله با جنگ اقتصادي دشمنان پيشگام هستند.
 • به گزارش ايرنا، سيد سعيد شاهرخي شامگاه يکشنبه در آيين گشايش نمايشگاه موزه عبرت و ضد تروريسم در همدان بيان کرد: دشمنان با ورود به چهل سالگي انقلاب معيشت و اقتصاد مردم را مورد هدف قرار داده اند.
  وي اضافه کرد: سران استکبار يک جنگ اقتصادي راه انداخته اند با اين وجود سربازان گمنام امام زمان(عج) در کنار ديگر بخش ها براي تقابل با نقشه هاي دشمن نقش عمده اي ايفا مي کنند.
  استاندار همدان اظهار داشت: يکي از افتخارهاي نظام اسلامي، احساس آرامش و امنيت لايه هاي مختلف مردم با شنيدن نام سربازان گمنام امام زمان(عج) است.
  شاهرخي بيان کرد: انقلاب اسلامي ارزش ها را احيا کرده و استقلال ملي، آزادي و هويت را به مردم بزرگ و شايسته ايران بازگرداند.
  وي با بيان اينکه انقلاب اسلامي الگوي مردم سالاري ديني است، افزود: راي و نقش مردم در کنار تحقق احکام شرع مقدس مورد توجه قرار گرفت.
  استاندار همدان بيان کرد: مردم با پشتباني از امام راحل و خلف شايسته ايشان رهبر فرزانه انقلاب توفيقات بزرگي را در کشور رقم زدند.
  شاهرخي اضافه کرد: اگر استکبار تمامي توان خود را براي متوقف کردن اين نظام در چهل سالگي انقلاب به کار بسته ناشي از توفيقات بزرگ ايران در داخل کشور و نفوذ و گسترش ريشه هاي انقلاب در منطقه و جهان است.
  وي بيان کرد: دشمنان نظام از پيشرفت هاي علمي و عبور اين ملت از موانع مختلفي که آنها در چهل سال گذشته بر سر انقلاب ايجاد کردند عصباني هستند.
  استاندار همدان گفت: بنابراين امروز دشمن با استفاده از تمام امکانات و بهره گيري از وجود برخي از کشورهاي مرتجع منطقه تلاش دارد انقلاب را متوقف کند.
  شاهرخي تاکيد کرد: به طور حتم در اين مرحله نيز همانند سال هاي گذشته دشمنان به اهداف خود دست نخواهند يافت و مردم در تداوم مسير انقلاب حرکت مي کنند.
  وي با عنوان اينکه همدان در پيروزي انقلاب نقش اساسي داشته است يادآوري کرد: مردم اين استان جوانان انقلابي همچون گروه ابوذر نهاوند و زن مبارز و انقلابي نظير دباغ را تقديم آرمان هاي انقلاب اسلامي کرد.
  استاندار همدان برپايي نمايشگاه موزه عبرت و مبارزه با تروريسم را حرکت مناسبي در راستاي آگاهي بخشي به جوانان و اقشار مختلف مردم دانست.
  به گزارش ايرنا، نمايشگاه موزه عبرت ايران و ضد تروريسم به مناسبت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي به همت اداره کل اطلاعات همدان در مرکز همايش هاي قرآني و بين المللي همدان راه اندازي شد.
  نمايشگاه موزه عبرت ايران و ضد تروريسم شامل بخشي از مخوف ترين شکنجه ‌گاه هاي رژيم پهلوي و بازداشتگاه کميته مشترک ضد خرابکاري ساواک است.
  همچنين در اين نمايشگاه گوشه اي از رشادت هاي مردم و مسئولان انقلابي کشور در مبارزه با طاغوت، اقدامات تروريستي دشمن و همچنين بخشي از فعاليت‌هاي عملياتي و اطلاعاتي ضد تروريسم ايران به نمايش گذاشته شده است.
  بازديد از اين نمايشگاه براي عموم آزاد است و شهروندان مي‌توانند همه روزه از يکم تا بيست و دوم بهمن از ساعت 16 تا 20 از اين نمايشگاه بازديد کنند.