اخبار عمومي
1397/11/16
 • دقايقي قبل؛ معاون اول رئيس جمهور وارد استان همدان شد

  اسحاق جهانگيري معاون اول رئيس جمهور دقايقي قبل وارد استان همدان شد.
 • به گزارش خبرنگار مهر، اسحاق جهانگيري، معاون اول رئيس جمهور که در راس هيئتي براي بهره برداري از چند طرح به استان همدان سفر کرده است؛ دقايقي قبل با استقبال رسمي استاندار همدان، نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي و شماري از مقامات و مسئولين استاني وارد همدان شد.

  وي در اين سفر از 4نيروگاه خورشيدي، 2واحد صنعتي فروسيليس، يک کارخانه دارو سازي و يک کارخانه فولاد در استان همدان بهره برداري خواهد کرد.

  معاون اول رييس جمهور در اين سفر با حضور در شهرک صنعتي ويان در شهرستان کبودرآهنگ، ضمن بازديد و بهره برداري از واحد صنعتي فولاد راد، 4نيروگاه خورشيدي 7 مگاواتي را به طور همزمان در سطح استان افتتاح خواهد کرد.

  جهانگيري در ادامه برنامه هاي اين سفر يک روزه، کارخانه هگمتان دارو در شهرستان تويسرکان را افتتاح و سپس از شهرک مبل و منبت در شهرستان ملاير بازديد خواهد کرد.

  افتتاح 2 واحد صنعتي فروسيليس آذرخش و غرب پارس در شهرستان ملاير و شرکت در جلسه شوراي اداري استان که با حضور کارآفرينان، نخبگان و جوانان اين استان برگزار خواهد شد از ديگر برنامه هاي معاون اول رييس جمهور در سفر به استان همدان است.

  وزير نيرو در اين سفر معاون اول رئيس جمهور را همراهي مي کند و رضا اردکانيان نيز در دو شهرستان ديگر استان همدان وضعيت چند طرح را بررسي خواهد کرد.