اخبار عمومي
1398/02/11
 • استاندار همدان: اجازه نمي‌دهيم امنيت و آرامش استان همدان خدشه دار شود

  استاندار همدان با بيان اينکه اجازه نمي‌دهيم امنيت و آرامش استان همدان خدشه دار شود، بر برخورد قاطع با کساني که امنيت استان همدان را برهم زنند تاکيد کرد.
 • به گزارش خبرنگار مهر، سيدسعيد شاهرخي پيش از ظهر سه شنبه در مراسم ترحيم و گراميداشت حجت الاسلام قاسمي در مسجد جامع همدان تاکيد کرد: اجازه نمي‌دهيم امنيت و آرامش استان همدان خدشه‌دار شود.

  شاهرخي گفت: نيروهاي نظامي، امنيتي و اطلاعاتي و شوراي تأمين استان همدان با کساني که بخواهند امنيت و آرامش استان را بر هم زنند برخورد قاطع خواهند داشت.

  نايب رئيس مجمع نمايندگان طلاب و فضلاي حوزه علميه قم نيز با بيان اينکه روحانيت در دفاع از اهل‌بيت و دفاع از حرم؛ شهداي بسياري را تقديم کرده است، گفت: روحانيت براي جانبازي در راه اسلام اين مسير را پيش گرفته است.

  حجت الاسلام سيدجلال رضوي مهر با تاکيد بر اينکه روحانيت براي مردم و با مردم است، گفت: استکبار تحمل روحانيت را ندارد اما بايد بداند اگر از آسمان و زمين بر ما گلوله ببارد، لحظه‌اي نظام و رهبر خود را تنها نخواهيم گذاشت.

  حجت الاسلام رضوي مهر با اشاره به اينکه آيت‌الله نوري وقتي خبر را شنيدند به گريه افتاده و اعلام کردند که اين آرزوي ماست، اظهار کرد: درخواست شده به نام اين روحاني يک مؤسسه فرهنگي در قاسم‌آباد همدان و محل سکونت وي احداث شود.

  قطره قطره خون اين روحاني براي اسلام سرباز مي‌آفريند

  نايب رئيس مجمع نمايندگان طلاب و فضلاي حوزه علميه قم با اشاره به حضور قائم مقام مدير حوزه علميه کشور و روحانيون در مراسم بزرگداشت طلبه همداني گفت: قطره قطره خون اين روحاني براي اسلام سرباز مي‌آفريند.

  وي با اشاره به اينکه نيروي انتظامي به موقع عمل کرد و قاتل به سزاي عمل خود رسيد، گفت: شوراي عالي فضاي مجازي نيز بايد سريع عکس‌العمل نشان دهد چراکه اکنون نفوذ فضاي مجازي به خانه‌ها، بازار، مدارس و بخش‌هاي مختلف را شاهديم که بايد با آن مقابله کرد.

  حجت الاسلام رضوي‌مهر با بيان اينکه اين مسأله را سياسي و حزبي نکنيد چراکه اگر اين مسأله دنبال شود سرنخ‌ها به آن سر مرزها مي‌رسد، گفت: جريان روحانيت هميشه زنده است.

  فرمانده انتظامي استان همدان نيز با بيان اينکه در مدت 15دقيقه خودروي قاتل شناسايي شد، اظهار کرد: تمام محورهاي ورودي و خروجي شهر همدان تحت کنترل بود و در نهايت قاتل توسط پليس شناسايي و کشته شد که دو نفر از مأموران انتظامي نيز در عمليات تعقيب و گريز قاتل مجروح شدند.

  سردار بخشعلي کامراني صالح با بيان اينکه تصاويري که قاتل در صفحه اينستاگرام خود قرار داد 2ساعت پس از واقعه پخش شد، افزود: شبکه‌هاي معاند نظام حقايق را وارونه جلوه مي‌دهند.

  فرمانده نيروي انتظامي استان همدان با بيان اينکه بايد فضاي مجازي را مديريت کرد، گفت: تا زماني که زير ساخت‌هاي حوزه فضاي مجازي در اختيار پليس قرار نگيرد مشکلات همچنان ادامه دارد اما مردم بدانند پليس مقتدرانه با اخلالگران نظم و امنيت مقابله مي‌کند.