اخبار عمومي
1398/04/18
 • معاون استاندار همدان: ?استان همدان بدنبال راهکاري براي تقويت رشته ورزشي کشتي است

  معاون سياسي امنيتي استاندار همدان با بيان اينکه ?بدنبال راهکاري اساسي براي تقويت رشته ورزشي کشتي هستيم، گفت: کشتي را ورزش اول استان همدان مي دانيم.
 • به گزارش  مهر، مصطفي آزادبخت ظهر دوشنبه در نشستي با اعضاي هيئت کشتي همدان بابيان اينکه ورزشم را از کشتي آغاز کردم و با روحيه ورزشکاري کار مي کنم، گفت: بايد قهرماني را در کشتي به پهلواني تبديل کرد.

  وي با بيان اينکه به دنبال راهکاري اساسي براي تقويت کشتي هستيم، گفت: کشتي را ورزش اول استان همدان مي دانم و با علاقه و اشتياق و قدرت از کشتي حمايت خواهم کرد.

  رئيس هيئت کشتي استان همدان نيز با بيان اينکه کشتي همدان سالهاي گذشته در ميادين بين المللي خوش درخشيده اما متاسفانه در حال حاضر با سال هاي گذشته فرسنگ ها فاصله داريم، گفت: با همدلي و احترام همه بزرگان و قهرمانان کشتي را پاي کار آورده ايم.

  حميدرضا ياري با بيان اينکه از مسئولين ارشد استان همدان درخواست داريم کشتي را ورزش اول استان بدانند و يار و ياور اين ورزش پهلواني باشند، گفت: مدير کل ورزش و جوانان برادرانه يار و ياور کشتي استان بوده است.

  مدير کل ورزش و جوانان استان همدان نيز با بيان اينکه در کمتر استاني چنين جلساتي اتفاق مي افتد، گفت: کشتي استان همدان با توجه به عقبه گذشته جايگاه خود را در کشور از دست داده بود اما با انتخابات رئيس هيئت کشتي و فعاليت دوباره اين مجموعه شاهد رونق و تکاپو در کشتي استان همدان هستيم.

  محسن جهانشير گفت: وحدت و همدلي و انسجام باعث شد کشتي استان همدان در مسابقات چند جانبه پس از تيم هاي ملي الف و ب جايگاه سوم را کسب کند.