اخبار عمومي
1399/07/20
 • استاندار همدان: ملاک عملکرد مديران رسيدگي به امور جوانان و بانوان است

  استاندار همدان گفت: حضور در بين اقشار مختلف مردم، ارتباط با آنها و توجه به امور جوانان و بانوان ملاک ارزيابي و عملکرد مسوولان اين استان است.
 • به گزارش روابط عمومي استانداري همدان، سيد سعيد شاهرخي روز پنجشنبه در نشست مشترک معاونان استاندار، مديران ستادي، فرمانداران، معاونان فرماندار و بخشداران که به‌صورت ويدئو کنفرانس برگزار شد، با تاکيد بر اولويت بندي کارها ، مهمترين اقدام مسوولان را جلب رضايت مردم عنوان کرد.

  استاندار همدان خاطرنشان کرد: وظيفه ما سياستگذاري در استان و اجراي سياست هاي دولت است و هم بايد با عملکرد صحيح در مقابل تهاجمي که به کشور، اقتصاد و اشتغال وارد شده است ايستادگي کنيم.

  شاهرخي با بيان اينکه فرمانداران، معاون فرمانداران و مديران ستادي استان همدان در سطح خوبي قرار دارند و همه از بهترين‌ها هستند، افزود: از بين گروه‌هاي چهارگانه يعني فرمانداران، معاون فرمانداران، مديران ستادي و بخشداران افرادي منتخب شده‌اند که وجه تمايزي با همکاران خود داشته‌اند.  

  به گفته وي ملاک‌ تيم ارزيابي براي انتخاب فرمانداران، معاون فرمانداران، مديران کل ستادي و بخشداران نمونه، خدمت به مردم و تحقق اهداف، برنامه‌ها و ماموريت‌هاي سازماني است. 

  استاندار همدان گفت: تمامي مجموعه مديريتي استان وظيفه دارند در شرايط کنوني تحريم‌ها، فشارهاي وارده بر اقتصاد و معيشت مردم را کاهش داده و زمينه موفقيت و پيشرفت مردم را در حوزه مقاومت در مقابل زورگويي‌هاي آمريکا فراهم کنند.

  شاهرخي خاطرنشان کرد: در سال پاياني کار دولت تدبير و اميد، مجموعه مديريتي در استان با توان مضاعف کارهاي نيمه تمام را به اتمام برسانند به گونه‌اي که مردم حضور و فعاليت‌ آن‌ها را بيش از سه سال گذشته ببينند.

  شاهرخي با انتقاد از برخي از فرمانداران و مديران ستادي استان به‌خاطر برخي کم‌کاري‌ها، يادآور شد: توجه فرمانداران بايد معطوف به مردم و امورات ‌آن‌ها باشد.

  استاندار اظهار داشت: همه فرمانداران بايد سند راهبردي و عملياتي توسعه استان را ملاک عمل خويش قرار داده و در راستاي تحقق آن تمام تلاش خود را به‌کار گيرند. 

  شاهرخي افزود: تلاش شود تا در طول فرصت يک ساله‌اي که در پيش داريم، همه برنامه‌ها و طرح‌هايي را که به مردم و رسانه‌ها وعده تحقق آن‌ها را داده‌ايم، به سرانجام رسانده شود.

  وي با تاکيد بر اينکه بخشداراني که ارتباط گسترده‌اي با مردم و معتمدان محلي نداشته باشند کارايي نخواهد داشت، افزود: سياست ما حمايت از توليدکنندگان و واحدهاي توليدي با چنگ و دندان است. 

  استاندار همدان اضافه کرد: هريک از شهرستان‌هاي استان همدان يک کارگاه بزرگ هستند که طرح‌هاي بزرگ و تاثيرگذاري در دست اجرا دارند. 

  شاهرخي با اشاره به اينکه از ظرفيت رسانه‌ها و صدا و سيما براي معرفي دستاوردها و اقداماتي که انجام گرفته استفاده شود، خاطر نشان کرد: فرمانداران و مديران ستادي استان با حرکت درآوردن زيرمجموعه‌هاي خود جهشي در طرح‌ها و کارهاي خود ايجاد ‌کنند. 

  وي گفت: با توجه به اينکه نيروهاي انساني در دستگاه دولت يک خانواده هستند و بايد با کمال احترام با همديگر برخورد کنند، افزود: از صدر تا ذيل مجموعه مديريتي استان به لحاظ سازماني، روابط انساني و اخلاقي حاکم باشد.

  استاندار همدان عنوان کرد: همه فرمانداران و مديران ستادي ما در کشور برجسته  و شاخص هستند و قدردان زحمات آنها هستيم. 

  شاهرخي افزود: در شوراي معاونان چهار نفر از معاونان استاندار، چهار  فرماندار برتر، پنج معاون فرماندار و هشت نفر از بخشداران که بيشترين آرا را از شوراي معاونان گرفتند به عنوان برتر در استان معرفي شدند.

  مصطفي آزادبخت معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان نيز عنوان کرد: با نقش و هدايت هاي ويژه استاندار امروز شاهد مديريت بالا و بي نظير مسوولان استان هستيم که با وجود کمبود بودجه در کشور، استان ما از هميشه بيشتر بودجه جذب کرده است.

  در اين آيين سيد رضا سلامتي فرماندار رزن، مراد ناصري فرماندار نهاوند، سيد رسول حسيني، فرماندار تويسرکان و  احسان قنبري فرماندار بهار به عنوان فرمانداران برتر استان همدان معرفي شدند.

  همچنين مديران کل برتر ستادي، معاونان برتر فرمانداران و بخشداران برتر استان همدان معرفي شدند.