مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 5055
هفته جاری: 19235
ماه جاری: 13504
تاکنون: 12537001
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
  »  بيانيه ها

حفظ حريم شخصي

در بيانيه حفظ حريم شخصي تشريح مي‌کنيم که چه اطلاعاتي را از شما گردآوري کرده، چگونه از اطلاعاتي که هنگام مراجعه به اين پايگاه اينترنتي در اختيارمان قرار مي‌دهيد، استفاده و از آ‌ن‌ها حفاظت مي‌کنيم.
ما حفظ حريم شخصي شما را تضمين مي‌کنيم. اگر در هنگام استفاده از اين پايگاه اينترنتي، از شما اطلاعاتي بخواهيم که هويت‌تان را آشکار کند مي‌توانيد مطمئن باشيد که از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در اين بيانيه استفاده مي‌شود. در هر حال تعهدات و مسئوليت‌هاي ما محدود به توانايي‌ها و امکانات ما بوده و ما در قبال اقدامات مجرمانه و يا حوادث و رويدادهاي غيرمترقبه يا اتفاقاتي که منتسب يا ناشي از اقدامات ما نباشد، مسئوليت و يا تعهدي نخواهيم داشت.

ممکن است در آينده تغييرات در اين سند اعمال شود. شما مي‌توانيد با مراجعه به اين صفحه از تغييرات ايجاد شده در بيانيه حفظ حريم شخصي ما مطلع شويد.

چه اطلاعاتي را گردآوري مي‌کنيم؟

ما ممکن است اين اطلاعات را از شما بگيريم:

  • نام و عنوان شغلي
  • اطلاعات تماس از جمله آدرس و آدرس نامه الکترونيک
  • اطلاعاتي براي پشتيباني و نحوه‌ي اطلاع‌رساني
  • اطلاعات مرتبط با نظرسنجي از مخاطبان

با اطلاعاتي که مي‌گيريم چه مي‌کنيم؟

ما از اين اطلاعات براي شناخت نيازهاي شما و ارائه پيشنهادهاي بهتر به شما استفاده مي‌کنيم.به طور خاص، از اطلاعات گردآوري شده در سايت براي اين هدف‌ها استفاده مي‌کنيم:

  • ايجاد بانک اطلاعاتي مخاطبان يا همکاران بالقوه
  • استفاده از اطلاعات براي بهبود خدمات يا نحوه‌ي ارائه‌ي آن‌ها
  • ارائه‌ي امکانات جديد، پيشنهادهاي ويژه و يا ديگر اطلاعات

امنيت اطلاعات

ما متعهديم که امنيت اطلاعات شما را تضمين کنيم. براي جلوگيري از هر نوع دسترسي غيرمجاز و افشاي اطلاعات شما از همه شيوه‌هاي لازم استفاده مي‌کنيم تا امنيت اطلاعاتي را که به صورت آنلاين گردآوري مي‌کنيم، حفظ شود.

کنترل اطلاعات شخصي شما

ما اطلاعات شخصي شما را به اشخاص ثالث نمي‌فروشيم و به هيچ شکل ديگري در اختيارشان قرار نمي‌دهيم، مگر اينکه از طرف مراجع قضايي حکمي براي اين کار دريافت کنيم.

بيانيه مالکيت معنوي و حق انتشار

 

اين وب‌سايت و همه محتواي آن تحت مالکيت معنوي استانداري استان همدان بر مبناي قوانين کشور جمهوري اسلامي ايران مي‌باشد. هرگونه توليد مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در سايت‌ها و يا چاپ تمام يا بخشي از هر نوع محتواي موجود در اين سايت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردي که موافقت‌نامه معتبر کتبي از سوي اين سازمان صادر شده باشد.

هيچ نام تجاري، علائم تجاري، علائم خدماتي و آرم تجاري به منظور تبليغات در وب‌سايت وجود ندارد. موارد احتمالي نيز فقط براي نشان دادن خدمات اين سازمان يا دستگاه‌‌هاي بالادست يا زيرمجموعه وابسته به وزارت کشور استفاده شده‌اند.

ممکن است پيوندهايي به سايت‌هايي غير از سايت‌هاي استانداري استان همدان و همچنين وزارت کشور وجود داشته باشد که در اين صورت، حقوق مالکيت معنوي ما محتواي آن سايت‌ها را در بر نمي‌گيرد و براي اطلاع از نحوه استفاده از محتواي آن‌ها به بخش شرايط و قوانين و يا بخش مالکيت معنوي خود آن سايت‌ها بايد رجوع شود.

ممکن است شرايط استفاده از وب‌سايت و محتواي آن در زمان‌‌هاي نامشخص تغيير يابد. بنابراين پيش از هر بار انتشار مطلب از وب‌سايت، مجدد به اين صفحه رجوع کرده و شرايط استفاده را بازخواني کنيد.

لازم به ذکر است با افراد خاطي طبق قوانين کشور جمهوري اسلامي ايران برخورد خواهد شد.

 

بيانيه هدف تارنما

 

تارنماي استانداري استان همدان به صورت تمام وقت در دسترس هم استاني ها و هموطنان گرامي خواهد بود و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فني، به عموم کاربران گرامي  اطلاع رساني خواهد گرديد. 

نمونه اي از خدمات ارائه شده در پورتال استانداري استان همدان مي توان به موارد ذيل اشاره نمود:

·        سهولت در ايجاد ارتباطات و ارائه اطلاعات به روز و در لحظه

·        ايجاد امکان ارائه خـدمات الکترونيـکي در فضـاي مجـازي

·        ارائه اخبار مختلف از فعاليت هاي انجام شده در استان

·        بررسي تمامي شکايات و پيشنهادات در راستاي تکريم ارباب رجوع

·        اطلاع رساني فرايند انجام خدمات به کاربران گرامي

·        اطلاع رساني مناقصات و مزايده ها

 ارسال به دوستان  |  | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 472
 

 
    
 
   
 


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.