تنویر افکار عمومی  از رسالت های اصلي مدیران روابط عمومی هاست

 

IMG_4777.JPG

فرماندار اسدآباد:

تنویر افکار عمومی  از رسالت های اصلي مدیران روابط عمومی هاست

فرماندار اسدآباد با اشاره به اینکه 
روابط عمومی ها به عنوان عنصر مهم، پل ارتباطی و آیینه تمام نمای هر دستگاه، نقش تاثیر گذاری در ارتباط موثر و هدفمند مردم با مسئولان و برعكس ایفا می كند،گفت:تنویر افکار عمومی از رسالت های اصلي مدیران روابط عمومی ها به شمار می رود.

سعید کتابی در شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان اظهار کرد:
خبررسانی ، ترغیب، تشویق، ترویج و تبلیغ، افكار سنجی و پیوند آن به سازمان و عموم مردم از مهمترین وظایف روابط عمومی ها است.

وی با تاکید بر  تولید محتوی توسط مدیران روابط عمومی هر دستگاه  تصریح کرد:مدیران روابط عمومی ها با تولید محتوا  بسترهای لازم را برای  شکوفایی اداره ی خود و همچنین گردش آزادانه ی اطلاعات چند سویه می فراهم سازند.

کتابی موفقیت هر مدیر دستگاه را  در گرو داشتن یک مدیر روابط عمومی قوی دانست و خاطر نشان کرد:هر میزان  مدیران در کار خود موفق باشند بدون استفاده از روابط عمومی قوی و کاربلد نمی توانند به صورت شایسته خدمات خود را ظهور و بروز دهند.

فرماندار اسدآباد همچنین با تاکید بر ارتقا سرمایه اجتماعی و افزایش  اعتماد مردم  با ارائه اخبار صحیح و شفاف  توسط مدیران روابط عمومی های هر دستگاه  یاد آورشد:برای به هدف رسیدن و داشتن جامعه هر چه پویاتر و رو به رشد در دهکده جهانی امروز نیاز است که هر چه بیشتر واحدهای روابط عمومی تقویت شده و از امکانات روز برخوردار شوند.

◀️روابط عمومی فرمانداری اسدآباد

۲۰۲۲۰۱۱۱۱۴۳۰۰۵.jpg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی