معاون استاندار همدان: ۲۶ واحد تولیدی و صنعتی استان گازرسانی می‌شود

image_2022_5_21-8_5_50_73_aJV.jpg

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان گفت: با هماهنگی‌های انجام شده بین شرکت گاز و راهداری استان و با ایجاد یک خط جدید و مستقیم گازرسانی، ۲۶ واحد تولیدی و صنعتی، طی یک ماه آینده به شبکه گاز متصل می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری همدان، ظاهر پورمجاهد در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان افزود: ۱۵ طرح صنعتی و تولیدی استان هم که مشکلاتی در تامین ضمانت‌نامه‌های بانکی و وثیقه داشتند برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها معرفی شدند.

وی اظهار داشت: کل اعتبار مورد نیاز برای اجرایی شدن این ۱۵ طرح، بیش از ۲۴ میلیارد تومان است.

پورمجاهد تصریح کرد: برای تامین راه دسترسی و همچنین آزاد شدن ضمانت نامه‌های بانکی برخی واحدهای تولیدی نیز، پیگیری لازم صورت گرفت و قرار شد با کمک اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان مسیر جداگانه‌ای با مشارکت واحد تولیدی ایجاد شود.

وی با اشاره به اینکه موانع تولید یکی از کارخانه‌های تریلی سازی استان با ایجاد راه دسترسی به جاده برطرف می‌شود، ادامه داد: این واحد برای ۱۹۶ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کرده است و برنامه‌های توسعه‌ای پیش روی آن نقش موثری در تولید و اشتغال استان دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان خاطرنشان کرد: متولی احداث این جاده، شهرداری صالح آباد است و باید در مدت زمان تعیین شده مشکلات این واحد تولیدی را برطرف کند.

پورمجاهد گفت: این واحد تولیدی نیز باید موارد ایمنی را در رابطه با خودداری از ورود عرضی به جاده رعایت کند تا از وقوع حوادث جاده‌ای پیشگیری شود.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی