تحقق 75 درصد تعهدات تسهيلات اشتغال کارگاهی و روستايی توسط بانک‌های استان

 

    مهندس پورمجاهد معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان به ریاست مهندس پورمجاهد معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: 75 درصد تعهدات تسهیلات اشتغال کارگاهی و روستایی توسط بانک‌های استان محقق شد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری همدان، پورمجاهد با اشره به سال جهش تولید، گفت: در این سال جهش تولید پروژه های ویژه ای به منظور تحقق جهش تولید در استان در بخش هآی مختلف اجرا خواهد شد
وی ضمن رضایت از عملکرد بانک‌ها در زمینه تسهیلات اشتغال، گفت: تا کنون بانک‌ها توانسته‌اند در زمینه تسهیلات مشاغل کارگاهی و اشتغال روستایی 75درصد از تعهدات خود را عملی کنند.
وی گفت: با توجه به شرایط موجود اولویت اول استان همچنان ارتقا معیشت، ایجاد اشتغال و رونق تولید است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان در ادامه افزود: تا کنون، اقدامات خوبی در زمینه ارائه تسهیلات، در زمینه اشتغال روستایی در استان انجام شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت مسکن روستایی و همچنین نوسازی و بازسازی مساکن روستایی اشاره کرد و گفت: مقرر شده که بانک‌ها گزارش‌عملکرد، خود را در این زمینه به‌صورت هفتگی به دبیرخانه کارگروه اشتغال، برای بررسی ارسال کنند.
پورمجاهد افزود: برای هر واحد مسکونی مبلغ 30میلیون تومان وام، به‌صورت قرض‌الحسنه در نظر گرفته شده‌ است، که در مجموعه رقمی بیش از 60میلیارد را شامل می‌شود.
وی افزود: تزریق این مبلغ تسهیلات در چنین شرایطی در استان، بر حوزه‌های اقتصادی تاثیر بسزایی خواهد داشت.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، با اشاره به میزان عملکرد بانک‌ها در زمینه‌ تسهیلات کرونایی، گفت: بانک‌ها در زمینه تسهیلات کرونایی توانسته‌اند 80درصد تعهدات خود را عملی کنند.
وی در ادامه افزود: بانک‌هایی که عملکرد آنها زیر 50درصد است، هرچه سریع‌تر تکلیف پرونده‌های کرونایی را تعیین‌ کنند.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی