تقويت برق شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان

مهندس پورمجاهد معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري همدان از توسعه و تقويت شبکه برق شهرک‌ها، نواحي صنعتي و سايت‌هاي گلخانه‌اي استان خبر داد و گفت: مشکلي براي تامين برق مورد نياز واحدهاي تازه تاسيس وجود ندارد.

ظاهر پورمجاهد معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري همدان گفت: توسعه صنعتي استان نيازمند تامين زيرساخت‌هايي مانند برق است وتلاش مي‌کنيم انرژي مورد نياز صنايع جديد در شهرک‌ها و نواحي صنعتي به زودي تامين شود.

او خاطرنشان کرد: در حال حاضر توسعه و تقويت شبکه برق شهرکهاي صنعتي رزن، اسدآباد و بهار و همچنين ناحيه صنعتي جوکار و سايت گلخانه‌اي کرفس و صنايع غذايي بهاران در دست اجراست که بخشي از آن به مراحل نهايي رسيده و بخشي ديگر در حال مطالعه و بررسي است.

معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري همدان به تعامل و همکاري شرکت برق باختر در اين راستا اشاره کرد و افزود: اين شرکت از طريق احداث پستهاي ثابت و سيار و يا تقويت خطوط برق انرژي مورد نياز استان را تامين مي کند.

به گفته وي در منطقه ويژه اقتصادي جهان‌آباد زمين مورد نياز به شرکت برق تحويل داده شده و اکنون در حال طراحي و مطالعه ساخت پست برق در اين منطقه هستند.

پورمجاهد با تاکيد بر شتاب گرفتن عمليات برق رساني به صنايع جديد افزود: برق باختر با نصب کليدخانه در ناحيه صنعتي جوکار اطمينان خاطر داده که تامين برق واحدهاي بزرگ تا پايان سال با مشکلي مواجه نمي‌شود.

او خاطرنشان کرد: شهرکهاي صنعتي رزن و اسدآباد هم نيازمند تقويت شبکه برق هستند که اين مهم در دست مطالعه و بررسي قرار دارد.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی