18 اردیبهشت 1400 
 
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 11809
هفته جاری: 11809
ماه جاری: 171185
تاکنون: 17480146
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  ميرزايي - امکان دورکاري کارمندان از طريق شبکه دولت در استان همدان فراهم است
 • مدير فناوري و اطلاعات و شبکه دولت استانداري همدان گفت: امکان و زير ساخت مناسب براي دورکاري کارکنان دستگاه هاي اجرايي از طريق شبکه دولت در سطح اين استان فراهم است.
 • محمدحسن ميرزايي روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: با توجه به شيوع کرونا و ضرورت بهره گيري دستگاه ها و سازمان هاي دولتي از  زير ساخت‌هاي الکترونيکي و ارتباطي، با پيگيري و تلاش دفتر فناوري اطلاعات استانداري، زيرساخت مناسب براي دورکاري کارکنان دولت در سطح استان همدان فراهم شده است.

  مدير فناوري و اطلاعات و شبکه دولت استانداري همدان اظهار داشت: زير ساخت فعاليت کارمندان در بستر شبکه دولت مبتني بر شبکه APN همراه اول آماده شده است.

  ميرزايي گفت: با استفاده از اين امکان، تمامي کارکنان دستگاه هاي اجرايي استان همدان از هر مکان و نقطه اي در هر ساعت شبانه روز مي توانند به شبکه داخلي سازمان خود دسترسي داشته و خدمات مورد نياز را از راه دور ارائه دهد.

  وي افزود: در حال حاضر از اين زير ساخت کارکنان استانداري همدان بهره مي‌گيرند و با ديگر نهادها و سازمان هاي دولتي نيز براي بهره گيري از اين ظرفيت مکاتبه هاي لازم انجام شده است.

  وي اظهار داشت: مديران دستگاه هاي اجرايي براي دريافت «رمز» بايد با دفتر فناوري و اطلاعات استانداري همدان مکاتبه و اعلام نياز کنند تا کد کاربري مربوطه در اختيار آنها براي دورکاري و اتصال به شبکه دولت در اختيار آنها قرار گيرد

  https://www.irna.ir/news/84129337/امکان-دورکاري-کارمندان-از-طريق-شبکه-دولت-در-استان-همدان-فراهم

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/09/10   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 7730
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.