پیام تبریک امام جمعه وفرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان کبودراهنگ به مناسبت آغاز هفته شورای آموزش و پرورش

پیام تبریک امام جمعه وفرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان کبودراهنگ به مناسبت آغاز هفته شورای آموزش و پرورش
در متن این پیام آمده است:
┄┄┅═✧❁﷽❁✧═┅┄┄
 🔻با تصویب و اجرای قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش ، نظام تعلیم و تربیت که رسالت خطیر تقویت عنصر عمومی جامعه و تأمین منابع انسانی مورد نیاز برنامه های توسعه را عهده دار می باشد ، از راهکارهای مؤثر جهت جلب و تعمیق مشارکت و نظارت مردمی ، اجرای سیاست محوری تمرکز زدایی و بهره گیری از خرد جمعی در رفع تنگناهای سیستم آموزشی برخوردار گردیده است . 
  🔻گرامی داشت سالروز تصویب این قانون به مدت یک هفته ( 24 الی 30 دی ماه ) فرصت مناسبی جهت تنویر افکار عمومی در ارتباط با اهداف مترقی قانون و دست آوردهای عظیم و حرکت رو به رشد شوراها در ایجاد تحول در مدیریت و نظام تصمیم گیری و استفاده از ظرفیت های جدید در بسیج  امکانات محلی و منطقه ای در ارتقاء کیفیت فعالیت ها و برنامه های آموزش و پرورش است.
🔻بدون تردید رشد و توسعه پایدار یک کشور به تربیت انسان‌های آگاه، متعهد و متخصص بستگی دارد و پیشرفت همه‌جانبه ملت‌ها مرهون توسعه سرمایه‌های انسانی است و در این میان اثرگذارترین نهاد اجتماعی آموزش و پرورش و مدرسه به عنوان محلی برای تمرین زندگی اجتماعی و کانون خلق دنیای آینده به شمار می‌رود؛ از این رو اهتمام به آموزش و پرورش را می‌توان وظیفه کل جامعه، آحاد مردم و مسئولان دانست.
  🔻هفته شوراهای آموزش و پرورش  را در سال مزین به نام عزت آور <<سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین >> که سرمشق  تحول و پیشرفت کشور خواهد شد به ریاست و پرسنل اداره آموزش و پرورش وتمامی فرهنگیان عزیز ، اعضای محترم شورای آموزش و پرورش ، تمام عزیزان عضو ادوار گذشته  شورا  ،خیرین محترم مدرسه ساز و مدرسه یار و مردم محترم فرهنگ دوست شهرستان کبودراهنگ تبریک عرض نموده،از درگاه خداوند متعال ودر ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج)موفقیت بیش از پیش تمام عزیزان را با پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی )و اجرای سیاست های دولت مردمی و انقلابی  آیت اله دکتر سید ابراهیم رئیسی ریاست محترم جمهوررا مسئلت می نماییم.
🔸️نقی باقری امام جمعه کبودراهنگ
🔸️مسلم غلامی فرماندار شهرستان کبودراهنگ
🗓  ۲۵دیماه۱۴۰۱
✳️ روابط عمومی #فرمانداری_شهرستان_کبودراهنگ
╭──┅═ঊঈঊঈ═┅──╮ 
       https://eitaa.com/khabarkabood
╰──┅═ঊঈঊঈ═┅──╯
╭──┅═ঊঈঊঈ═┅──╮ 
      splus.ir/farmandarikaboodrahang110     ╰──┅═ঊঈঊঈ═┅──╯

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی