استاندار همدان: اهالی فرهنگ، هنر و رسانه تواصی به حق و مشارکت حداکثری را تبیین کنند

photo_2024-06-24_12-23-14.jpg

استاندار همدان گفت: اهالی فرهنگ، هنر و رسانه و هر شخصی که تریبون دارد باید تواصی به حق و مشارکت حداکثری را در جامعه مخاطب خود تبیین کند.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری همدان، علیرضا قاسمی‌فرزاد در نشست صمیمی با اهالی فرهنگ، هنر، رسانه، قرآن و عترت استان همدان افزود: انتخاب سرنوشت کشور به دست مردم از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و یادگار حضرت امام‌خمینی(ره) است.

استاندار همدان افزود: بیانات گوهربار مقام معظم رهبری چراغی فروزان در مسیر شناسایی فرد اصلح و انتخاب صحیح است.

قاسمی فرزاد همچنین گفت: باید به دور از تعصب و احساسات، فرد اصلح را انتخاب کنیم تا مسیر خدمت‌رسانی به مردم ادامه پیدا کند.

وی افزود: ارتباط نزدیک با مردم همانند شهید آیت‌الله دکتر رئیسی که در جامعه و با محرومین یک ارتباط قلبی داشتند، از ویژگی‌های فرد اصلح است.

استاندار همدان گفت: اگر ایستادگی رهبر معظم انقلاب اسلامی و مجاهدت سرداران شهید اسلام در تقویت قدرت بازدارنده نظامی کشور نبود، آرامش امروز در جامعه وجود نداشت.

وی با تاکید بر اینکه باید برای مشارکت حداکثری در انتخابات تلاش کنیم، افزود: جامعه هنری و اهالی فرهنگ در این خصوص می توانند بسیار موثر باشند.

قاسمی فرزاد اظهارکرد: کسانی که امنیت و آرامش کشور را دوست دارند، با حضور پای صندوق‌های رای امنیت کشور را بیمه کنند.

وی افزود: در هر لباس، مسئولیت و جایگاهی باشیم، حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی که میراث گران‌بهای شهدا و حاصل خون بهترین جوانان وطن است، وظیفه‌ای همگانی است.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوی، جمعه هفته جاری هشتم تیرماه برگزار می شود.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی