بيانيه راهبرد مشارکت عمومی

استانداری به عنوان نماینده عالی دولت در منطقه ، وظیفه هماهنگی میان دستگاههای اجرایی استان و نظارت بر مجموعه عملكرد را برعهده دارد.

شان استانداری ، شانی حكومتی است و محور برنامه ریزی ها و تصمیم گیریها در جهت تأمین امنیت عمومی به عنوان اصلی ترین وظیفه حاكمین به شمار می رود. به همین جهت استاندار ریاست شورای تامین استان و فرمانداران ریاست شورای تأمین شهرستانها را برعهده دارند.

اجرای سیاستهای دولت جمهوری اسلامی در همه حوزه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی و تلاش در جهت افزایش شاخصهای كمی و كیفی در این حوزه ها وظیفه استانداری است ، كه توسط معاونتهای سیاسی و امنیتی - برنامه ریزی – توسعه مدیریت و منابع انسانی – هماهنگی امور عمرانی و در قالب كارگروه های تخصصی مورد پیگیری قرار می گیرد .

به دنبال رسیدن به سند چشم اندازاستان همدان درافق 1404هجری شمسی با اتکال به قدرت لایزال الهی و در پرتو چشم انداز جمهوری اسلامی ایران در افق بیست ساله ، همدان را استانی توسعه یافته دارای تعامل فعال در سطح بین الملل با جایگاه مناسب علمی ، فرهنگی ، اقتصادی و فناوری در كشور ، موثر در منطقه، متوازن ومتناسب با محیط كاربردی پیرامونی با هویتی اسلامی و ارزشهای ملی می باشیم بگونه ای که شفافیت و دسترس پذیری در آن بطور کامل محقق شده باشد و تمام سیاستگذاران و تصمیم گیران در برابر مردم پاسخگو باشند .

در این راستا و به منظور جلب مشارکت های مردمی ، استانداری همدان برخود لازم می داند نظرات ، پیشنهادات و انتقادات آحاد مردم بویژه نخبگان ، متخصصین ، صاحب نظران ، مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی را گردآوری و راهبردهای منتج به افزایش کیفیت خدمات را تدوین نماید .

استانداری استان همدان تعامل و تبادل اطلاعات با آحاد مردم و و دستگاه های اجرایی را در سرلوحه کار خود قرار داده است

می تواند دیدگاه خود را بر روی هر مطلبی بیان کنید . در انتهای همان مطلب بر روی گزینه دیدگاه شما کلیلک کنید .

می تواند از طریق منوی ارتباط با ما و صفحه مشارکت ها ما را نظرات ، پیشنهادات و انتقادات و سامانه پیامکی 30008529 خود آگاه سازید .

بدین ترتیب استانداری می تواند محل رجوع شهروندانی قرار گیرد كه خواستها و مطالبات قانونی شان از طریق دستگاههای اجرایی ذیربط پاسخ لازم و مناسبی را دریافت نمی كند.

 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی