استاندار همدان: رویکرد دولت مردمی و انقلابی ایران قوی توجه به محصولات دانش‌بنیان است

photo9595949500.jpg

استاندار همدان گفت: رویکرد دولت مردمی و انقلابی ایران قوی با تأکیدات رئیس‌جمهور محترم آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی توجه به محصولات دانش‌بنیان و حمایت از این شرکت‌ها است.

به گزارش روابط عمومی استانداری همدان، علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان در گفت‌وگو با خبرنگار صداوسیمای مرکز همدان، گفت: در استان همدان باید در حوزه‌ صنعت، کشاورزی، خدمات و گردشگری به سمت تولیدات دانش‌بنیان حرکت کنیم.

مقام عالی دولت در استان گفت: امروز یک واحد تولیدی در حوزه‌ تولیدات دانش‌بنیان، که در شهرک های‌تک محصولات خارجی را با مهندسی معکوس تولید می‌کند، افتتاح شد.

وی افزود: همکاری پارک علم‌وفناوری، بنیاد ملی نخبگان و دانشگاه‌های استان در راستای حرکت به سمت تولیدات دانش‌بنیان و افزایش بهره‌وری مورد تأکید است.

استاندار همدان بیان کرد: از ابتدای دولت مردمی و انقلابی ایران قوی در سطح استان ۲۰۶ واحد تولیدی در بخش‌های مختلف صنعت، معدن، کشاورزی و گردشگری به چرخه تولید بازگشتند.

قاسمی فرزاد تصریح کرد: واحدهای جدید نیز درحال صدور پروانه است و ظرفیت شهرک‌های صنعتی استان در حال تکمیل است.

وی افزود: در حوزه‌های تخصصی مانند تولید دارو، صنایع برتر و تکنولوژی‌های دانش‌بنیان در حال رشد هستیم.

استاندار همدان گفت: در افق آینده، چشم انداز بسیار خوبی برای تولید محصولات داریم و در راستای رویکرد صادرات‌محور در استان نتایج خوبی حاصل شده است.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی