۹۷۲ شعبه ثابت و ۳۴۱ شعبه سیار انتخابات در استان همدان فعال است

photo_2024-07-07_12-36-58_1.jpg

استاندار همدان گفت: در استان همدان بیش‌از ۲۰ هزار نفر عوامل اجرایی و هیأت نظارت بر انتخابات در ۹۷۲ شعبه ثابت و ۳۴۱ شعبه سیار رأس ساعت ۸ صبح فرایند رأی‌گیری انتخابات ریاست جمهوری را آغاز کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری همدان، علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان  در شعبه ۶۲ اخذ رأی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، گفت: از آغازین ساعت رأی‌گیری مرحله‌ دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری حضور پر شور مردم شریف باعث شکل‌گیری صفوف اخذ رأی شده است.

مقام عالی دولت در استان گفت: با اعلام وزیر محترم کشور انتخابات رأس ساعت ۸ صبح آغاز شد.

وی افزود: امیدواریم رئیس‌جمهور منتخب مردم با رأی بالا و مشارکت حداکثری انتخاب شود تا قدرت و صلابت ایران‌اسلامی تقویت شود.

استاندار همدان گفت:رأی تک تک مردم شریف ایران اسلامی در تعیین سرنوشت کشور تأثیرگذار است و مشارکت حداکثری باعث قوت قلب دوستان نظام مقدس‌جمهوری‌اسلامی و یأس و ناامیدی دشمنان خواهد شد.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی