فرماندار ملایر: کسری جدی در تامین معلم و کلاس درس نداریم.

🇮🇷فرماندار ویژه ملایر:

🔷️شهرستان ملایر در پذیرایی از زائران اربعین حسینی سنگ تمام گذاشت/

🔷️در آستانه سال‌تحصیلی جدید کسری جدی در تامین معلم و کلاس درس نداریم.

🔷️کارگروه ویژه‌ای برای تامین زمین مدارس خیرساز تشکیل شود.

🔻"سلمان اسماعیلی" فرماندار ویژه ملایر و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان ملایر روز دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان ملایر، ضمن قدردانی از فعالیت‌های شبانه‌روزی موکب‌ها و عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) در پذیرایی از زائران اربعین حسین در این شهرستان و همچنین تبریک فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت، اظهار داشت:

🔻با مشارکت خوب مردم، عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) و فعالیت‌های شبانه‌روزی موکب‌ها در این شهرستان، پرچم سیدالشهدا(ع) بیش از هر زمان دیگری در مسیر کربلا بالا بود و ملایری‌ها در پذیرایی از زائران اربعین حسینی سنگ تمام گذاشتند.

🔻همزمان با شروع سال‌تحصیلی جدید، کمبودی در زمینه تامین معلم و کلاس درس مدارس این شهرستان نداریم و با تلاش‌های انجام شده، مشکلات مرتبط در این زمینه رفع شد.

🔻موجب امیدواری است که با گذشت بیش از ۲ سال از شیوع ویروس کرونا، امروز به واسطه اقدامات جهادی دولت سیزدهم به ریاست آیت‌الله رئیسی، دغدغه کرونا را در آستانه شروع سال‌تحصیلی نداریم.

🔻اقدامات شبانه‌روزی آموزش و پرورش ملایر برای پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت و حرکت یک گام به جلوی خانواده آموزش و پرورش، موجب خرسندی است.

🔻آموزش و پرورش ملایر در برقراری ارتباط و تشکیل جلسات استانی و ملی با همکاری نمایندگان مجلس، اقدامات خوبی برای جذب اعتبارات و اخذ مصوبات انجام داده که قابل قدردانی است.

🔻حضور خیّران و واقفان خیراندیش و نامدار ملایر، یکی از نقاط نورانی این شهرستان است.

🔻خیّران نقش ویژه‌ای در رشد و توسعه فرهنگی ملایر ایفا کرده‌اند و علاوه بر درخشش در تمامی عرصه‌ها، در بسیاری از مشکلات حوزه امور اجتماعی نیز گره‌های بزرگی به واسطه حضور خیّران باز شده است.

🔻هیچ خیّری در این شهرستان نباید برای ساخت مدرسه معطل زمین باشد.

🔻در راستای تامین زمین برای مدرسه و احداثات خیّران، یک کارگروه ویژه توسط آموزش و پرورش و با حضور دستگاه‌های اجرایی مرتبط تشکیل شود.

🔻تعدادی مدارس متروکه بدون دانش‌آموز در این شهرستان داریم که این مدارس باید برای انجام اقدامات فرهنگی و حتی اشتغال‌آفرینی مورد استفاده قرار گیرد.

🔻طرح رتبه‌بندی معلمان پس از سال‌ها به همت دولت سیزدهم با وجود تمامی مسایل، مشکلات و محدودیت‌ها رقم خورد و به زودی نهایی خواهد شد و معلمان طعم شیرین خدمت را در دولت آیت الله رئیسی خواهند چشید.

🔻در مصوبات سفر اخیر رئیس محترم جمهور به استان همدان، بالغ بر ۱۶۲ میلیارد تومان به حوزه آموزش و پرورش این شهرستان اختصاص یافت که بخش عمده‌ای طی امسال و سال‌های آینده اجرایی خواهد شد.

دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱
--------------------------------------------------------------- ◀️روابط عمومی فرمانداری ویژه ملایر

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی