فرماندار نهاوند خبر داد: تخصیص بالغ بر ۱۲۱ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی به شهرستان نهاوند

به گزارش روابط‌عمومی فرماندار نهاوند، ضرغام احمدوند ظهر شنبه در جلسه شورای برنامه‌ریزی شهرستان نهاوند که با حضور نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی سازمان برنامه‌وبودجه استانداری همدان، دبیر کمیته برنامه‌ریزی شهرستان، معاونین، مدیران ستادی و رؤسای دستگاه‌های اجرایی برگزار شد ضمن تسلیت ایام شهادت جان‌سوز اباعبدالله حسین (ع) و یاران با وفایش، اظهار کرد: خوشبختانه امروز باگذشت یک سال از استقرار دولت مردمی حضرت آیت‌الله رئیسی شاهد بر روی ریل قرارگرفتن کاروان توسعه استان و شهرستان نهاوند هستیم.

وی با بیان اینکه در سفر ریاست محترم جمهور در قالب کاروان دولت مردمی و ایران قوی به استان همدان ۲۴ هزار میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های عمرانی اختصاص‌داده‌شده است، گفت: خوشبختانه در این سفر ضمن حضور دو وزیر آموزش‌وپرورش و جهاد کشاورزی در نهاوند به‌عنوان نمایندگان عالی رئیس‌جمهور ۲۳۷ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های عمرانی شهرستان اختصاص‌داده‌شده است که نیرویی محرکه برای توسعه شتابان شهرستان نهاوند است.

فرماندار نهاوند ضمن قدردانی از توجه ویژه ریاست محترم جمهور، استاندار همدان و نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی به شهرستان نهاوند، تصریح کرد: اعتبارات شهرستان نهاوند از محل اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استانی، ردیف‌های قانون استفاده متوازن از امکانات کشور، سه درصد نفت و‌ گاز تأمین می‌شود.

وی افزود: خوشبختانه با پیگیری‌های صورت‌گرفته ۱۲۱ میلیارد و ۶۶۱ میلیون تومان سهم اعتبارات شهرستان نهاوند از محل‌های یاد شده به همراه ۱۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات در اختیار نماینده شهرستان در مجلس شورای است که بین ۲۴ فصل و ۶۵ برنامه در قالب ۲۲۴ پروژه توزیع شده است که نسبت سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

احمدوند در ادامه وحدت و همدلی را رمز موفقیت و توسعه شهرستان نهاوند عنوان کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم در سایه اتحاد و همدلی چرخ توسعه شهرستان را در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف به حرکت در بیاوریم.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی