تخصیص اعتبارات امسال  دستگاه های اداری اسدآباد با میانگین استانی برابر است

IMG_4816_1.jpg

فرماندار شهرستان مطرح کرد:

تخصیص اعتبارات امسال  دستگاه های اداری اسدآباد با میانگین استانی برابر است

فرماندار اسدآباد گفت:با توجه به بررسی‌های انجام شده تخصیص اعتبارات ادارات شهرستان در حد قابل قبولی بوده و با میانگین استانی تقریبا برابر است.

سعید کتابی اظهار کرد:با توجه به اهمیت تشکیل کمیته برنامه ریزی در شهرستان و بررسی وضعیت اعتبارات و تخصیص اعتبارات دستگاه های اداری شهرستان جلسه کمیته برنامه ریزی صبح امروز با حضور روُسا دستگاه ها و دبیر کمیته برنامه ریزی  تشکیل شد.

وی خاطر نشان کرد:در این جلسه از ادارات درخواست شد درصورتی که در بحث جذب و پیگیری تخصیص هر یک از ادارات  دارای  مشکل بوده و یا  تخصیص اعتبارات آنان کمتر  از حد انتظار است  پیگیری لازم را انجام دهند. 

کتابی همچنین با اشاره به اعلام بودجه 1401 و تصویب آن در کمیسیون تلفیق خاطر نشان کرد:کلیات بودجه 1401 در این جلسه مطرح شد و از ادارات درخواست کردیم   پیگیر  ظرفیت های مهم در این بودجه  از ادارات استانی خود و نیز از وزارت خانه های کشوری باشند  چرا که که اعتبارات و ظرفیت های خوبی در بودجه 1401  پیش بینی شده است.

وی پیگیری  توسعه و پیشرفت  شهرستان بویژه  انجام اقدام لازم  برای به سرانجام رسیدن پروژه های نیمه تکمیل شهرستان را از دیگر موارد درخواست شده از روسا ادارات شهرستان در این جلسه برشمرد و یا آور شد:  ارائه کلیات  سند آمایش استان برای اعضای جلسه ، مدیران دستگاه ها و شورای اداری و کمیته برنامه ریزی نیز از دیگر مواردی بود که در این جلسه به آن تاکید شد تا از این پس توسعه شهرستان و کارهایی که قرار است انجام شود بر اساس این سند آمایش انجام  گیرد تا بتوانیم به  پیشرفت و توسعه پایدار در شهرستان دست یابیم.

◀️روابط عمومی فرمانداری اسدآباد

۲۰۲۲۰۱۱۲۱۳۵۰۰۷.jpg

 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی