بازدید سرزده سعید کتابی فرماندار اسدآباد از واحدهای نانوایی سطح شهر اسدآباد

بازدید سرزده سعید کتابی فرماندار شهرستان اسدآباد از واحد های نانوایی سطح شهر اسدآباد

سعید کتابی فرماندار اسدآباد صبح امروز طی بازدیدی سرزده از نانوایی ها که از ساعت ۶/۳۰صبح انجام شد ، از نزدیک وضعیت نانوایی های سطح شهر اسدآباد از جمله چگونگی پخت نان، ساعات پخت، رعایت بهداشت و کیفیت آرد و نان نانوایی ها را بررسی کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسدآباد ، امروز دوشنبه هشتم آذر در جریان این بازدید ها، کیفیت، کمیت، رعایت بهداشت فردی کارگران، نوع برخورد فروشندگان با مردم، وزن چانه های هر قرص نان با توجه به نوع نان، توسط فرماندار در محل مورد بررسی قرار گرفت.
سعید کتابی فرماندار در این بازدید بر لزوم نظارت مستمر بر نحوه پخت، عرضه نان مناسب و بهداشت نانوایی ها از سوی دستگاه های ذی ربط تاکید کرد و گفت: بایستی بصورت مستمر بر چگونگی ارائه خدمات توسط نانوایی ها در شهرستان از طرف دستگاههای ذیربط نظارت شود.
وی افزود: تحویل نان بی کیفیت به مردم به هیچ وجه قابل قبول نیست و نانوا در قبال این موضوع مسئول و پاسخگو است و لازم است همواره به این مسئله توجه شود.
در بازدیدهای انجام شده در چند روز گذشته ۱۶ نانوایی متخلف جریمه و به مراکز ذی ربط معرفی گردیدند.

⬅️گفتنی است در این بازدید سرزده معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری اسدآباد،ریاست اداره صمت ،رئیس اتاق اصناف و رئیس اتحادیه نانوایان حضور داشتند.

🔹دوشنبه ۸ آذرماه ۱۴۰۰

⬅️روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسدآباد

۲۰۲۱۱۱۲۹۱۱۳۰۱۶.jpg

 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی