افتتاح و بهره برداری بیش از 40 میلیارد تومان پروژه عمرانی،کشاورزی و خدماتی در اسدآباد

‍ در سومین روز از دهه مبارک فجر انجام شد:

✅افتتاح و بهره برداری بیش از 40 میلیارد تومان پروژه عمرانی،کشاورزی و خدماتی در اسدآباد

در سومین روز از دهه مبارک فجر سه طرح عمرانی،کشاورزی و خدماتی با اعتباری افزون بر 40 میلیارد تومان در شهرستان اسدآباد با حضور مسئولین افتتاح و به بهره برداری رسید.

واحد گلخانه سبزی و صیفی در شهرک گلخانه‌ای پردیس موسی آباد شهرستان سومین طرح این شهرستان در سومین روز از دهه مبارک‌فجر بود که افتتاح و به بهره برداری رسید.

سرپرست فرمانداری اسدآباد در افتتاح این طرح اظهار کرد:این طرح گلخانه‌ای سبزی و صیفی واقع در شهرک گلخانه ای پردیس موسی آباد از نوع جفت ستون با سطح زیر کشت 4000 مترمربع از نوع کشت محصول گوجه فرنگی بوده که در هر دوره به صورت میانگین 80 تا 100 تن دارای برداشت محصول خواهد بود.

دکتر حسین‌علی  شرکائی خاطر نشان کرد:برای این واحد گلخانه سبزی و صیفی واقع در  شهرک‌گلخانه ای پردیس موسی آباد اعتباری افزون بر یک‌میلیارد و 41 میلیون تومان از محل اعتبارات تسهیلات بانکی بند الف تبصره 18 و آورده متقاضی با اشتغال زایی 4 نفر هزینه صرف شده است.

سرپرست فرمانداری اسدآباد در رابطه با افتتاح و بهره‌برداری مسکن روستایی مقاوم سازی چنار سفلی به نمایندگی از 138 واحد مسکن مقاوم سازی به عنوان اولین طرح افتتاح شده این شهرستان در سومین روز از دهه مبارک فجر ،اظهار کرد: افتتاح و بهره‌برداری همزمان این تعداد واحد مسکن روستایی شهرستان با اعتباری افزون بر 38 میلیارد و 640 میلیون تومان در سطح روستاهای این شهرستان از محل اعتبارات آورده متقاضی و تسهیلات بانکی انجام شده است.

وی همچنین با اشاره به در حال افتتاح بودن 40 میلیارد تومان پروژه در حوزه بنیاد مسکن این شهرستان گفت: این پروژه‌ها در قالب مسکن روستایی و بهسازی روستایی در حال افتتاح و بهره برداری هستند.

افتتاح و بهربرداری فنس کشی روستایی چنار سفلی با اعتباری افزون بر 250 میلیون تومان  دومین طرح افتتاح شده این شهرستان در سومین روز از دهه مبارک فجر در اسدآباد بود.

◀️روابط عمومی فرمانداری اسدآباد

WhatsApp_Image_2022-02-03_at_5.42.03_PM.jpeg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی