‍ در پنجمین روز از دهه فجر در اسدآباد انجام شد

‍ در پنجمین روز از دهه فجر انجام شد:

✅افتتاح مرکز فوریت‌های پزشکی برون شهری بخش پیرسلمان

در پنجمن روز از دهه مبارک فجر مرکز فوریت‌های پزشکی بخش پیرسلمان  شهرستان اسدآباد در محور روستای رستم آباد با حضور مسئولین افتتاح و به بهره برداری رسید.

سرپرست فرمانداری اسدآباد در مراسم افتتاح این طرح اظهار کرد: با افتتاح این طرح در حال حاضر تمام مناطق شهرستان اسدآباد تحت پوشش فوریت‌های پزشکی برون شهری قرار گرفته و هیچ منطقه‌ای در شهرستان  وجود ندارد که تحت پوشش مراکز فوریت‌های پزشکی برون شهری نباشد.

دکترحسین‌علی شرکائی از هفت پایگاه فوریت‌های پزشکی برون شهری و درون شهری در این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: از این تعداد پایگاه فوریت‌های پزشکی سطح شهرستان تعداد ۵ پایگاه به فوریت‌های پزشکی برون شهری و دو پایگاه به فوریت‌های پزشکی داخل شهر اختصاص دارد.

وی تعداد نیروی در حال ارائه خدمات در این تعداد پایگاه را ۶۳ نفر با ۹ آمبولانس برشمرد و تصریح کرد: ایجاد پنجمین پایگاه جاده‌ای ۱۱۵ در محور رستم آباد بخش پیرسلمان با توجه به اهمیت زمان رسیدن بر سر بالین بیماران اورژانسی و صعب العبور بودن منطقه کلیایی در ایام پیک زمستان و دور بودن مسیر تا مرکز شهر در شهرستان ضرورت داشت که با افتتاح این پایگاه این مشکل مرتفع شد.

دکترشرکائی با بیان اینکه برای تجهیز ساختمان پایگاه جاده‌ای ۱۱۵ اعتباری افزون بر ۱۰۰ میلیون تومان هزینه شده و ساختمان این طرح مربوط به جهاد کشاورزی شهرستان بوده است، تصریح کرد: در حال حاضر وجود این تعداد پایگاه‌های امداد جاده‌ای ۱۱۵  برون شهری در شهرستان کافی بوده و پاسخگوست.

 

🔴اصلاح و بهینه سازی شبکه فشار متوسط و ضعیف روستای رستم آباد

 

در ادامه اصلاح و بهینه سازی شبکه فشار متوسط و ضعیف روستای رستم آباد واقع در بخش پیرسلمان نیز با اعتباری افزون بر ۲۵۰ میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

سرپرست فرمانداری اسدآباد در بهره برداری از این طرح از افتتاح و بهره برداری ۱۲ طرح برق رسانی شرکت توزیع نیروی برق این شهرستان در دهه مبارک فجر با اعتباری افزون بر پنج میلیارد و ۶۷۰ میلیون تومان خبر داد و گفت: تعمیرات خطوط فشار ضعیف با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ،جابجایی و اصلاح شبکه فشار ضعیف روستایی با اعتبار یک میلیارد تومان، رفع حریم روستای صادق آباد و رستم آباد با اعتبار ۵۰۰میلیون تومان ،احداث پست عمومی شهری شهرک شهرداری و شهرک پاسداران با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان و احداث پست عمومی چنار سفلی با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان از جمله اهم پروژه‌های در حال افتتاح شرکت توزیع نیروی برق این شهرستان در دهه فجر است.

دکتر شرکائی در ادامه جابجایی حریم ترانس عمومی روستا،تعویض ۷۰۰ متر شبکه سیمی فشار ضعیف و هوایی با کابل خودنگهدار، اصلاح و جابجایی ۵۰۰متر شبکه فشار متوسط هوایی در حریم اصلاح کابل سرویس های طولانی مشترکین  را از مشخصات پروژه افتتاح شده امروز اصلاح و بهینه سازی شبکه فشار متوسط و ضعیف روستای رستم آبادبرشمرد و یاد آور شد: کاهش تلفات ،افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبکه، رفع حریم و  ارائه سرویس مطلوب به مشترکین از اهداف مهم اجرای این طرح بوده است.

در ادامه موسسه خیریه آبشار عاطفه‌های شهر آجین مرکز بخش پیرسلمان نیز افتتاح شد.

◀️روابط عمومی فرمانداری اسدآباد

 ۲۰۲۲۰۲۰۵۲۲۵۲۱۴.jpg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی