در نهمین روز از دهه فجر در شهرستان اسدآباد انجام شد

همزمان با دهه فجر انجام شد:

🔴آغاز عملیات اجرایی پروژه بیمارستان ۱۲۸ تختخوابی امیرالمومنین (ع) اسدآباد

همزمان با دهه فجر کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی پروژه بیمارستان ۱۲۸ تختخوابی امیرالمومنین (ع) اسدآباد به عنوان دومین بیمارستان شهرستان با حضور معاونت امور عمرانی استانداری همدان و مسئولین و اعضای شورای اداری و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان انجام شد.

سرپرست فرمانداری اسدآباد در کلنگ زنی این طرح اظهار کرد:این پروژه ملی دارای ۱۶۰ میلیارد تومان ردیف بودجه بوده که در اعتبار سال اول ۳۶ میلیارد تومان به طرح فوق اعتبار اختصاص داده است.

دکتر حسین‌علی شرکائی با بیان اینکه با این میزان اعتبار اختصاص داده شده در سال اول بر اساس پیش بینی‌ها ۳۰ درصد عملیات اجرایی طرح پیشرفت خواهد داشت،افزود: اعتبار سال اول طرح از محل ملی تنها ۳.۵ میلیارد بود که با پیگیری‌های نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی این میزان اعتبار با افزایش ۱۰برابری به ۳۶ میلیارد تومان افزایش یافت.
سرپرست فرمانداری اسدآباد با اشاره به زیربنای ۱۲هزار و ۸۰۰متری ساختمان طرح در چهار طبقه خاطر نشان کرد:مشکل سند زمین این طرح یکی از دغدغه های مهم در سالیان اخیر برای اجرای طرح بود که خوشبختانه با پیگیری ‌های لازم
مشکل سند ملکی این بیمارستان مرتفع و سند به نام دانشکده علوم پزشکی زده شده که با کلنگ زنی و تخریب بیمارستان قدیمی امیرالمومنین ، ساخت بیمارستان جدید با انتخاب پیمانکار طرح در سال آینده آغاز خواهد شد.

شرکائی با اشاره به اینکه این بیمارستان درمانی - آموزشی ۱۲۸ تختخوابی جایگزین بیمارستان فرسوده حضرت امیرالمؤمنین(ع)، موقوفه مرحوم بکائی می‌شود یاد آور شد: افتتاح و بهره برداری طرح بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) اسدآباد واقع در پرترددترین محور(بزرگراه غرب کشور) به علت دسترسی آسان مسافران، همشهریان و روستائیان شهرستان در ارائه خدمات مطلوب از نقش بسیار ارزنده ای برخوردار خواهد بود.

◀️روابط عمومی فرمانداری اسدآباد

 

۲۰۲۲۰۲۰۹_۱۰۰۴۲۲.jpgIMG_6246.JPGIMG_6243.JPGIMG_6235.JPG

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی