امروز به برکت انقلاب مسئولین خدمتگزار شبانه روزی مردم هستند

‍ سرپرست فرمانداری اسدآباد:

امروز به برکت انقلاب مسئولین خدمتگزار شبانه روزی مردم هستند
 
سرپرست فرمانداری اسدآباد با تاکید بر  اینکه درب اتاق مسئولین به روی مردم باز است، گفت:امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی فاصله بین مسئولین و مردم نزدیک شده و مسئولین همواره در میان مردم بوده و خدمتگزار شبانه روزی مردم هستند.

دکتر حسین‌علی شرکائی در جشن انقلاب قاسم آباد لک لک  با اشاره به دستاوردهای انقلاب در 43 سال گذشته در حوزه های مختلف علمی ،آموزشی ،پزشکی، کشاورزی،انرژی هسته‌ای ،موشکی،حوزه قرآن خاطر نشان کرد: در حوزه کشاورزی بهره برداران کشاورزی تنها قادر به تولید نیاز غذایی 33 روز کشور بودند در حالی که امروز 90 درصد تولیدات کشاورزی ایران داخلی بوده و تولیدات کشاورزی ایران با وجود خشکسالی ها به نسبت قبل از انقلاب  7.6 برابر شده است.

سرپرست فرمانداری اسدآباد با بیان اینکه قبل از انقلاب در سطح کشور تنها 7دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی دارای فعالیت بودند افزود:به برکت نظام انقلاب اسلامی در حال حاضر  در 47 دانشگاه  و دانشکده علوم پزشکی سطح کشور 108هزار  دانشجو در حال تحصیل هستند.

شرکائی با اشاره به اینکه پیش از انقلاب  اکثریت پزشکان  کشور از کشورهایی چون پاکستان ،هند و افغانستان بودند و تنها 7 هزار پزشک متخصص در کشور طبابت می کرد،یاد آور شد:به برکت انقلاب امروز در کشور 72 هزار پزشک متخصص ایرانی در حال فعالیت و طبابت است.
  
این فرد مسئول با اشاره به فعالیت 32 پزشک متخصص و 9 پزشک عمومی در شهرستان اسدآباد :تصریح کرد:در حال حاضر دانشکده علوم‌پزشکی شهرستان برای جذب 16 پزشک جدید دیگر نیز اعلام نیاز کرده است.

وی در ادامه از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی47 طرح مختلف عمرانی، خدماتی ،آموزشی و پزشکی در ایام الله دهه فجر در این شهرستان خبر داد و یاد آور شد:از این تعداد طرح 45طرح با اعتباری افزون بر 126  میلیارد تومان در حال افتتاح و بهره برداری است.

◀️روابط عمومی فرمانداری اسدآباد

62a82294-d771-4051-a17d-ab531d178f7e.jpg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی