دیدار رئیس و کارکنان فنی و حرفه ای شهرستان با سعید کتابی فرماندار اسدآباد

دیدار رئیس و کارکنان فنی و حرفه ای شهرستان با سعید کتابی فرماندار اسدآباد به مناسبت هفته کار آفرینی و مهارت

‍ فرماندار اسدآباد

مهارت موجب ایجاد اشتغال پایدار است

فرماندار اسدآباد با بیان اینکه مهارت موجب ایجاد اشتغال است،گفت : یادگیری مهارت نیاز امروز جامعه بوده و متاسفانه برخی جوانان امروز بدون هیچ مهارتی جویای کار و شغل هستند که این امر غیرممکن خواهد بود.

 سعید کتابی در دیدار رییس و کارکنان اداره آموزش فنی و حرفه ای شهرستان به مناسبت هفته مهارت و کارآفرینی با وی با اشاره به نقش مهم مجموعه فنی و حرفه ای در ایجاد توانمندی و مهارت آموزی و اشتغال پایدار اظهار کرد: امروزه ترویج و گسترش فرهنگ کارآفرینی در فضای اقتصادی کشور دارای اهمیت ویژه ای بوده و این وظیفه مهم می تواند از طریق ارائه آموزش های متنوع و متناسب با بازارکار منطقه توسط مراکز فنی و حرفه ای انجام گیرد.

وی افزود:مراکز فنی و حرفه ای در جهت دهی کارآفرینان و افراد دارای استعداد کارآفرینی به سوی کارهای مولد و زودبازده و فعالیتهای اقتصادی مورد نیاز جامعه نقش موثری دارند و آموزش ها و انتقال فن و حرفه و مهارت به فراگیران توسط  این مراکز می تواند فرد را برای احراز شغل، حرفه و کسب و کار آماده کرده، یا کارآیی و توانایی وی را در انجام آن افزایش دهد.

در این دیدار محمودرضا خزائی فر،رییس فنی وحرفه ای اسدآباد هم گزارشی از روند اجرای فعالیت های اداره فنی و حرفه ای از جمله برگزاری کلاس های مهارت آموزی، کارگاه های آموزشی، فعالیت آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای در سطح شهر و همچنین برگزاری آزمون های مهارتی و اعطای مدرک برای اخذ تسهیلات و ایجاد شغل را ارائه دادند.

IMG_5784_1.JPG

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی